Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen meleg vízben és abban...

Milyen meleg vízben és abban mennyi ideig mertek zuhanyozni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kerülendő a meleg, de imádom a forró fürdőt. EGyszer mértük, 52 fokos vízben zuhanyoztam...imádom!

Már 25 hetes vagyok, gondolom ilyenkor is lepényleválást okozhat a sok meleg...

Mennyire mertek melegben fürödni? Illetve ha meleg, akor rövid ideig?

Tudom, álljam meg, igyekszem, de néha feljebb tekerődik kicsit a meleg, és bűntudatom van, hogy ezt sem tudtam megállni...


2009. nov. 11. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem zuhanyzom nagyon meleg vizben,és mivel nem szeretek zuhanyozni igy hamar letudom:-)))Nekem a fürdés ami hiányzik,azt imádtam forró vizben ,de 6 hetes koromtól csak zuhanyozom.13+2hetes km.
2009. nov. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy hány fokos lehet, de finom forróban zuhanyzok, ameddig jól esik. Én úgy tudom, hogy az ülőfürdő árthat, a zuhany nem.

Remélem...

29 hetes

2009. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is forró vízben szeretek fürdeni, mondjuk ennyire forróban nem. Az első 12 hétben inkább kerüld, aztán szerintem nagy baj ebből nem lehet,a forró zuhanyt ne engedd közvetlenül a pocira. Én első terhességemmel is végigfürödtem, jó meleg vízben, mindig pótoltam, ha hűlt, és most is. 20 hetes vagyok, zuhanyozni nem nagyon szeretek.
2009. nov. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaa, már 25 hetes vagy :) a lepényleválással kapcsolatosan megoszlik a vélemény, erről a dokid kérdezd meg. (előző)
2009. nov. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pedig árt a meleg víz, a zuhany is, mert vérbőséget okoz és ez segít a vetélést-méhlepényleválást.

De azért látom nem csak nekem hiányzik a meleg víz...

2009. nov. 11. 22:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Lepényleválás, vagy sem, én imádok zuhanyozni és nem elégszem meg a forró vízzel, nekem a nagyon forró víz esik jól és amióta csak pozitív a tesztem, így tusolok. Mikor végzek, gőzölög az egész testemen a bőr. Most 38+4 hetes vagyok és nem vált le a lepény, és nem is nagyon akar szerencsére. 9 hónapot "húztam ki" ezzel a módszerrel. Nyugodtan zuhanyozz, az merőben más, mint bent csücsülni a kádban és "megfőzni" magad deréktól lefelé. :) Boldog babavárást!
2009. nov. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amihez terehesség előtt hozzá volt szokva a szervezeted,azt könnyebben viseli most is.Én 39-40 fokos vízben fürdök és soha semmi bajom.Az a lényeg,hogy aki sosem fürdött/zuhanyozott forró vízben az ne most kezdje el!

24 hetes kismama

2009. nov. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!