Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy hete derült ki a terhesség...

Egy hete derült ki a terhességem, és hiába nem akarok, arra kelek fel éjszakánként, hogy hason alszok! Nagy baj, hogy hason alszok?

Figyelt kérdés
2008. júl. 7. 07:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Dehogy baj! Én 12 hetes leszek csütörtökön és még mindig hason alszom! De ahogy olvasgattam, itt nagyon sokan alszanak még idősebb terhességgel is hason! Azt szokták mondani, amíg jól esik, nyugodtan! Úgyis érezni fogod, ahogy kényelmetlen lesz, nem fogsz hason aludni!

Gratulálok a Babádhoz! :)

2008. júl. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is sokat alszom hason, de kitámasztom magam az egyik lábammal, úgy, hogy azt oldalra felhúzom, és így a hasam is kifelé van, nincs rajta akkora nyomás. 20 hetes kismama
2008. júl. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! és gratulálok nektek!
2008. júl. 7. 07:43
 4/6 anonim ***** válasza:

/ hónapja szültem és makk egészséges a kislányom, pedig jó pár hónapig hason aludtam:)



Dia

2008. júl. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szabad hason aludni amíg még nem akkora a hasad, hogy ezt ne tudnánd megtenni. Én is sokáig aludtam hason, aztán persze egy idő után már baromi kényelmetlen volt, de amíg nem volt pocakom, addig vígan aludtam hason.
2008. júl. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nyugodtan. De legközelebb mielőtt felteszed a kérdést érdemes rá keresni, mert ilyen kérdés a napokban már volt több. előbb megnyugodtál volna:)))

Jó baba várást!

2008. júl. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!