Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, Utroges...

6 hetes terhes vagyok, Utrogestan nem használ, a rózsaszín folyás erősödik. Várjak még, vagy menjek dokihoz?

Figyelt kérdés
Hétfőn barnázással kezdődött, aztán több lett. Tegnap nézett a dokim, kaptam Utrogestant, de azóta csak több lett, és igaz, még nem piros, de sajnos már rózsaszín, és néha sötétebb, és több. De pl. a tisztasági betéten nem hagy foltot, csak ha "törlöm". Elvileg jövő héten kellene mennem kontrollra, de nem tudom, hogy várjak-e? Mivel a tüneteim (igaz, nem is volt sok) is elmúltak, már nem sok esélyt látok. Ezért gondoltam, hogy hátha adhatok még esélyt a babámnak, és nem rohanok a kórházba, hogy elvegyék tőlem :( Vagy esetleg ott úgyis azt mondanák, hgy pihenjek, és megnéznek újra pár nap múlva, akkor meg minek menjek feleslegesen. Nem tudom, mit csináljak. Járt már valaki úgy, hogy ezek a tünetek mellett megmaradt a babája és egészséges lett?
2009. nov. 12. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem felhívhatnál telefonon még egy vagy több orvost, és kikérhetnéd a véleményüket.

Drukkolok, hogy minden rendben legyen! Addig is pihenj!

2009. nov. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

en indulnek rogton az ugyeletre!!!! sajnos, sosem lehet tudni (nem gyalog, vigyen be valaki kocsival)

azzal bajod nem lesz! nagyon drukkolok nektek!

2009. nov. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod felhívni az orvosodat, hogy mit tegyél?


Szorítok értetek!!!

2009. nov. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem várnék.Inkább mennék többször feleslegesen,mint hogy baj legyen.
2009. nov. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a bátorító szavakat, végül délután felhívtam az orvosom, hogy már vérzés van, és mondta, hogy reggel menjek be, megnéz. Ma reggelre szépen felszívódott, nem kellett műteni sem, rögtön jöhettem haza. Valószínű, hogy vasárnap nem volt már babám, mert onnantól kezdődött a barnázás, vagyis jobban hétfőtől, és hétfő reggelre az összes tünetem elmúlt:( Ekkor lett volna 5 hetes. Valószínű, hogy megvan az oka is: a + teszt előtt 2 nappal szoptatás miatt (mármint hogy a lányom kevesebbet szopizott, és maradt benne tejcsi) begyulladt a mellem, 39 fokos lázam volt, majd két napig 37,7 és 38,3 között volt, 2 nap alatt 5 Panadolt vettem be. Szóval ez egy lehetséges ok, persze emellett még 1000 más lehet :(

A jó hír, hogy nem kell szünetet hagyni, jöhet a következő baba, aki egészséges, gyönyörű kisbaba lesz, a szülei és a nővérkéje szeme fénye :)

2009. nov. 13. 12:18
 6/6 anonim ***** válasza:

a 2. valaszolo vagyok.

nagyon nagyon sajnalom, hogy ilyen rosszul vegzodott, gyogyulj fel, sok erot es jo egeszseget kivanok neked es a kis csaladodnak!

2009. nov. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!