Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek masgas vérnyomásra...

Akinek masgas vérnyomásra gyógyszert kellett szedni, az mit szedett és mennyi ideig?

Figyelt kérdés
Magas a vérnyomásom és a doki írt fel rá gyógyszert,de mivel nem receptre írta hanem csak a kiskönyvembe,és nem jegyeztem meg a nevét,de viszont nemtudom kibogozni mi lehet az.Hátha esetleg írtak fel valakinek olyat aminek a neve megegyezik vele.Köszi mindenkinek aki válaszol.30 hetes kismama
2009. nov. 12. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez elég érdekes, mert recept nélkül nem hiszem, hogy fogsz ilyen gyógyszert kapni. Vagy menned kell a háziorvoshoz, hogy felírja?

Én dopegytet szedek naponta 3*2-őt, és depressant napi 3*1-et.

Amúgy milyen magas a vérnyomásod és mióta?

2009. nov. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már többször mértem 145/88-at,illetve ehhez közelit.A pulzusom pedig olyan 80-90 körül szokott lenni.Rendszeresen csak vasárnap óta mérem,mert akkor már 2-3 alkalommal voltam rosszul magas vérnyomás miatt.Nemmondta hogy a háziorvoshoz menjek,de majd holnap rákérdezek a védőnőmtől.Mindenesetre köszi a választ.
2009. nov. 12. 11:11
 3/5 anonim ***** válasza:
én 3 napig voltam kórházban,ott beállították ,most 135/85 szinte mindig.Beloc-ot szedek reggelente.Jobbulást neked
2009. nov. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Gyógyszert nem fogsz kapni recept nélkül,nekem sem adtak.Nekem Betalocot kell szednem 4x1/2-et és Dopegytet most már 4x1-et.És így sem megy le.Szerintem hívd fel a dokidat,hogy lemaradt a recept.
2009. nov. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Corinfart szedek napi 2-őt, korházba egyenlőre hál'istennek nem kellett mennem.
2009. nov. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!