Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nemvárt napján teszteltem...

A nemvárt napján teszteltem halvány pozitívat, rá 2 napra mentem uh-ra de nem látott semmit, csak vmi nagy foltot. Akkor mi van? Az mondta menjek vissza 1 hét múlva. Lehet korán mentem?

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
könnyen előfordulhat hogy korán mentél el.
2013. okt. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos ,hogy túl korán mentél!!Még csak kb 4 hetes lehetsz,az még korai,nekem ilyenkor csak megvastagodott méhnyálkahártyát látott,semmi mást,és a terhességem sem volt igazolható.Ne aggódj,egy hét múlva már látni fogja a petezsákot!Gratulálok!
2013. okt. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem lehet hanem biztos hogy korán mentél. 5. hét elött fölösleges menni. 5. hét után láthat már petezsákot, de ezt sem látnak mindenkinél. Igzaán értelme 6. hét után van orvoshoz menni mert akkor már kell lennie szivhangnak és az orvos csak ebben az esetben jelentheti ki hogy élö terhességről van szó.
2013. okt. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2013. okt. 21. 14:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Korán mentél!! Én 5 napos késés után,5hetesen 1naposan mentem,és azt mondta nekem a doki,ha 1-2 nappal korábban megyek,akkor semmit nem látott volna!Te még 5 hetes sem voltál amikor mentél.1 hét múlva többet tud neked mondani :)

Gratulálok!!!


27+5 hkm

2013. okt. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!