Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg alatt milyen termesz...

Terhesseg alatt milyen termeszeters gyogymod van a huvelygomba fertozesre?

Figyelt kérdés

21 hetes vagyok es kiderult hogy huvelygombat szedtem ossze. Bevallom fogalmam sincs hogy milyen az valolyaban hogy gyogyul, mert soha nem volt meg. Voltam dokinal es o felirt 2 db kupot Gyno-Pevaryl-t amit el is hasznaltam, de nem tudom hatott-e. azt olvastam hogy ez olyan konnyen nem kiirthato. Igy szerenem gyogyszerek nelkul megoldani. Nem akarok tobb kupt. Mert szerintem nem mult el. Vagy lehet hogy (pentek este volt az utolso kup hasznalata) hogy meg ma is urul ki kup?

Nem ertek hozza ! Segitsetek! Feltem a picurkat nagyon.


2008. júl. 7. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
1 kg só a kád vízbe és csücsülj benne! Gyógyszer helyett nem jó, de valamennyit segít. Megelőzés céljából pedig kimondottan jó. Doki mondta.
2008. júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok nekem az a kúp segített, hihetsz benne nyugodtan.
2008. júl. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én tudom javasolni a natúr joghurtot. Az ujjaddal többször egymás után be kell kenni vele a hüvelyt, használni fog!
2008. júl. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Van rá homeopátiás segítség is, én ezt használtam hüvelygombára és segített.Helonias Dioica 9 Ch, napi 3x 5 golyócskát kell elszopogatni. Teljesen természetes, de tudni kell használni, pl. nem szabad mentolos rágót és mentolos fogkrémet használni az alkalmazása alatt. Én egy hétig ettem. De nagyon hatásos a joghurtos vagy kefíres kezelés is, azokat is kipróbáltam már.Minden este fürdés után egy picit az ujjad hegyére kell tenni és óvatosan, amennyire csak sikerül fel kell nyomni a hüvelyedbe. Ez azonnal megszünteti a kellemetlen érzést és a viszketést.Remélem segítettem.További panaszmentes babavárást!
2008. júl. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem a kovetkezo valt be: Ulofordo: 1evokanal holtengeri so,5-5 csepp rozsafa-teafaolaj,1fokhagyma en ebbe uldegelek mar egy hete es mar az elso alkalom utan erzetem hogy megszunt a viszketes...de ha egy fokhagymat felhelyezel amire kotsz egy kis cernat az is jo..de amiket elottem leirtak az is jo...a Baba valszol cimu konyvbol szedem ezeket...csak termeszetes es homeoparis dolgok vannak benne..probald ki
2008. júl. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az elozo vagyok az ulofurdot napi2x egy hetig kell csinalni,nekem nagyon bejott,foleg hogy hasznaltam kupot egy heteig igaz elmult de par nap mulva elojott...de ez most bevallt...Boldog babavarast egy 24hetes kismami
2008. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!