Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A huvelygomba az gyakran...

A huvelygomba az gyakran elofordul terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
34hetes vagyok,a terhessegem legelejen volt 2x meg most megint van de mar egy hete elmult,es mar megint erzem hogy valami nem stimmel...viszketest erzek csak belul ez miert van?Furdok pedig egy nap 2x is.Ilyen kremet adnak a patikaban,amit fel kell nyomni ilyen fellovovel ezt ajanljak kismamaknak,elmagyaraztam a patikusnak mi a panaszom!(kulfold itt minden mas)Es orvosnal 5.en voltam akkor meg semmi bajom nem volt!Aggodom hogy szules elott nehogy!!
2009. jan. 9. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
fellövőset sztem nem lehet terhesség alatt max kúpot..dokidhoz menj
2009. jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos.

Az immunrendszerünk le van nullázva... Ma mondta a védőnőm, hogy a szervezetünk ne lökje ki a picit(fele ugyanis idegen anyag) majdnem ki van kapcsolva az immunrendszerünk... Sokkal előbb összeszedünk mindent, legyen az szex közben a párunkról, innen onnan... Még akkor is ha vigyázunk magunkra...

Boldog babázást még ami hátra van:)

2009. jan. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyszer az orvosom iskremet irt terhessegem elejen es itt mindig azt adjak es nem a kupot!
2009. jan. 9. 15:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem volt hüvelygombám, de a 20. héten sikerült összeszedni, nekem azt mondta a doki hogy terhesen ez igen gyakori sokkal fogékonyabbak vagyunk rá. Nekem a Canesten kúpot írta fel és 5 nap alatt el is múlt azóta szerencsére nem volt, a használati utasításra rá van írva hogy a dobozban található aplikátor szerű dolgot amivel fel kell helyezni terhesség alatt nem használható, ezért gondolom a fellövőset sem szabad. És még azt javasolta a doki hogy ne fürödjek hanem tusoljak.

35 hetes kismama

2009. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sose volt ilyen gondom,de a terhességem alatt végig kisér.

Nekem nem egyszer írt fel a nőgyógyászom olyan hüvelykrémet,ami aplikátoros.Volt olyan kúra,amit 6 napon keresztül kellett használnom.

Nyugodtan használhatod!

39. hetes kismama

2009. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Minden nőnek vannak bacik a hüvelyében állandóan. Ezek jó bacik. Ám a terhesség idején a számuk megnő. Ekkor okozhatnak kellemetlen tüneteket. Akár kívülről is kaphatsz fertőzést, de lehet, hogy a saját bacikáid rosszalkodnak.

Azt hallottam, hogy a terhesség alatt semmilyen hüvelyi kezelés nem ajánlott, kivéve a hüvelyi kúp. A hüvelyi fürdőt (fellövővel) nem ajánlják. De inkább a dokitól kérj tanácsot és ne a patikustól. Kádban fürdés helyett pedig tényleg csak tusolj! Gondolom mindenki szeret forró vízben ejtőzni. Én is. De a babának nem jó a forró víz.

19 hetes kismami

2009. jan. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De ha egyszer a Dr.irta ki akkor alljak le vele veszekedni?Es aztmondta hasznalhatom!Most hogy ujra kijott a patikus is azt ajanlja!Koszi a valaszokat!
2009. jan. 10. 01:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kell ám ránk hallgatni. :) Mi max csak a tapasztalatainkat írjuk le vagy a véleményünket. Én azt hallottam, hogy kúpon kívül semmit nem lehet. Na de ha a dokid azt mondja, hogy nyugodtan, akkor hát nyugodtan.

A 19 hetes kismami

2009. jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!