Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, anyukák, hány hetes...

Kismamik, anyukák, hány hetes korotokig mertetek autóval utazni nem olyan hosszú távon, lrtsd ugy, hogy fél, max 1 órás utat?

Figyelt kérdés
32 hetes vagyok és 4D-re megyek de 50 km-re , a dokim még elengedett, ti mit mondtok?
2013. okt. 22. 09:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj, ez semmi! Mi a hétvégén utaztunk 1600 km-t, 28 hetes vagyok, nem volt semmi gond.
2013. okt. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Van,aki amint megtudja,már nem vezet inkább.Van a másik véglet,kolléganőm,ő utolsó napig vezetett,majd elfolyt a magzatvize,és bevezetett a korházba pár perces fájásokkal (ésszerűbb volt,mire kocsival férje hazaért volna hozzá,addigra ő beért,mentő itt valahogy nem ér ki 1 órán belül)
2013. okt. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

40 hetesen még simán bevállaltam egy fél órás utat. Hosszabb (50 km-es) úton pont 36 hetesen voltunk. 35-36 hetes koromig aktívan vezettem is, utána csak utasként, mert nem fértem be a volán mögé.

40+6 hetesen szültem

2013. okt. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Az első terhességemnél kb. 35 hetes koromig vezettem, mert utána már nagyon kényelmetlen volt. Akkor döntöttem az autóm letétele mellett, amikor úgy rám álltak a kórház parkolójában, hogy nem tudtam kinyitni az ajtót és beülni. Nem volt egyszerű a másik oldalon beülni és hatalmas pocakkal átmászni. Így onnantól csak helyben (kisváros, 1 fő utcával) vezettem, de hosszú útra inkább már nem mentem.

Most még csak 27 hetes vagyok, de sokkal nagyobb a pocakom, már majdnem hozzáér a kormányhoz. Szerintem hosszú távokra lassan megint leteszem a kocsit, Budapestre kell bejárnom, a nagy forgalomban félek a hirtelen fékezéstől, hogy megütöm a hasam. Hiába állítom az ülést, akkor meg úgy érzem, nem érem el stabilan a pedálokat.


Ha te kényelmesnek és biztonságosnak érzed a vezetést, bátran autózz! Ha pedig már nem lesz az, úgyis érzed, hogy nem stimmel valami.

2013. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ma is kocsival voltam dokinál. Próbálj meg Pesten kocsi nélkül közlekedni, gyalog sehova nem érsz, a BKV meg katasztrófa. Szóval szerintem végig vezetek, amíg be nem indul a szülés, akkor azért már hívok valakit :)

37 hkm

2013. okt. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Ivi! válasza:
18%
Ez mind szép! Csak a kresz nem engedi, a kismamákat vezetni csak talán 28. hétig.
2014. febr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, hatalmas butaságot írtál, Ilyen szabály nincs! Megmutatnád azt a paragrafust, amiben ez szerepel?
2014. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

16-os valaszolo, ezt honnan szedted?:) Ilyen nincs.

En mindket terhessegemnel vegig vezettem.

2014. febr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!