Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hét körüli kismamák, hogy...

20 hét körüli kismamák, hogy vagytok? Mekkora a pocak? Vettetek már valamit a bébinek? Mennyit híztatok eddíg?

Figyelt kérdés

2013. okt. 22. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Eddig csak fogytam 4 kilót, a hasamon még nem látszik másoknak, csak én látom ha ruha nélkül nézem magam.

1. baba, semmit se vettem még.

2013. okt. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szia! Én ma vagyok 21 hetes, hányás még mindig van, 105 cm a hasam körfogata, rengeteget mozog a leányzó, babakocsit megvettük meg egy két rucit, eddig -5 kg-nál tartok mert nem igazán tudok enni inkább csak a gyümölcs meg ilyenek
2013. okt. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia, 21 hetes+2 napos vagyok, eddig 1 kilót híztam, hasamon picit látszik, hogy gömbölyödik.

Mindent örököltünk, babakocsitól kezdve kiságyig, eddig 2 rugdalózót vettünk, mert olyan aranyos volt, nem tudtuk otthagyni.

2013. okt. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csütörtökön leszünk 20 hetesek ikerbabákkal. +4 kg hízás. Vettünk babakocsit, kiságyakat, matracot és pár body-t.
2013. okt. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Gratulálok nektek!


Kettes együtt érzek veled,tudom milyen ez a rosszullét,nemrég múlt el nálam is a hányinger,azóta van helyette gyomorégés.Nekem sem sikerült így híznom addíg,de most másfél hónap alatt az 5. kiló jött rám,pedig vékony típus vagyok.

Kiderült a neme nálatok?

Nálunk lányt mondtak,remélem már megbízhatok a dokiban,mert vettünk elég sok kislányos ruhát már!

2013. okt. 22. 21:49
 6/10 anonim ***** válasza:

szia! én csütörtökön leszek 21 hetes, kisfiúval :)

a hasam még elég kicsi, eddig 2 kg-ot híztam.

első baba egyébként, és már vettünk pár ruhát.

nálad látszik már a poci?

2013. okt. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Lányok lesznek az ikerbabák de kétpetéjűek.
2013. okt. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nekem már jól látható a pocakom,most kezd el szép kerek lenni.Alacsony és vékony is vagyok, 65 cm-el kezdtem a köldöknél mérve,most tartok kb 82 cm-nél ,attól függ reggel,vagy este mérem:D


4es,gratula az ikrekhez! Egy is nagyon izgalmas ,de kettő :D:D

2013. okt. 23. 10:41
 9/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Köszi a gratulációt. Elég sokat vártunk rájuk és szenvedtünk értük. Lombikbabák.

Már látszik elég jól a pocim de sokan mondják hogy ikrekhez képest nem is olyan nagy. 160 cm vagyok és most 57 kg. 53-ról indultam.

2013. okt. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Majd most kezdenek el nőni! Mostantól heti 100 grammot is ,így olvastam! Hamar nagy pocakunk lesz! :)
2013. okt. 23. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!