Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől van ez? Normális?...

Mitől van ez? Normális? Magzatmozgás?

Figyelt kérdés
Hétfőn az első,igazi magzatmozgást tapasztaltam, legalább fél óráig rúgdosott! A következő napokban csak gyenge, egy-egy pici rúgást érzékeltem!Ma még semmi! Most vagyok 21 hetes. Normális, ha nem minden nap ugyanolyan erősek a mozgások? Annyira félek, nehogy baja legyen! Mikortól kell számolni a mozgásokat?
2009. nov. 12. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nállam detto ugyaez a helyzet.

Alig mozgott 4 napig tegnap pörgött este meg sem ált de annyira mozgott hogy nem igaz..ilyen nem volt még.

Ma meg még nem éreztem sajna csak hajnalban 5 óra fele..:((Ilyenkor nem tudom mi van...De ne aggodjunk sztem de gondolom ir valaki majd aki megnyugtat minket legalábbis remélem...Szoval nállam is ez a helyzet lehet másoknál is és megnyugszunk gondolom az időjárás miatt..Én ittam colát böködtem de semmi nem használ..üdv 25 hetes ja én is raktam fel tegnap egy kérdéset...

2009. nov. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szokj hozzá, hogy nagyon sok héten át rendszertelenül és eltérő intenzitással fog mozogni. A lényeg, hogy mindennap érezd egy kicsit. Általában akkor mozognak a kicsikék, ha a mamik nyugalomban vannak, fekszenek, ülnek és pihennek. Később majd kialakul egy rend, hogy mikor alszanak, mikor vannak ébren és hajlandóak ficánkolni. Befolyásolja őket az időjárás, nem nagyon szeretik a rossz időt, ilyenkor is kevesebbet mozognak. VAgy pl. akkor is, ha előtte volt egy intenzív napjuk. Aztán nem csak kifelé mozognak, hanem befelé is, amit még nem érezhetsz, mert még kicsi hozzá. Majd csak figyeld, milyen jókat ugrál majd a hólyagodon!:-)

Szóval csak nyugi. Símogasd a pocid, beszélj hozzá, hallgassatok zenét és hidd el, ha ébren van, reagálni fog, csak szép lassan, fokozatosan egyre gyakrabban és erősebben. (26. hetes mami)

2009. nov. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja! A számolás. Pontosan nem is tudom, talán 30. hét körül már lehet számolgani. De olvastam sokaktól itta fórumon, hogy nem volt hajlandó mozogni a kicsijük az NST vizsgálaton, ami pedig 36 héttől kezdődik. Szóval még ne számolj!
2009. nov. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hasznos válaszokat! AKINEK VAN MÉG TAPASZALATA, ÍRJON! KÖSZI!
2009. nov. 12. 20:33
 5/5 anonim ***** válasza:
21 hetes vagyok. Nekem nagyon mozog és korán is kezdte. De felváltva vannak mozgalmas és nyugodt napok ami szabájos volt még idáig mert egy ilyen egy olyan nap. A mozgalmas azt jelenti hogy reggel már rá ébredek napközben egy egy órát nem mozdul és még késő éjszakáig mozog. De másnap pihenhetek én is (kevesebb a holyagon ugrálás) :)
2009. nov. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!