Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kárlek titeket, valaki nyugtas...

Kárlek titeket, valaki nyugtasson meg! Elvetélhetek?

Figyelt kérdés
Néhány napja nem érzem mozogni a picit. 17 hetes vagyok,semmi görcs,semmi vérzés. Naponta többször érzem,hogy mintha kinyomná magát,de semmi több. Eddig sem mozgott még tul sokat,csak néha-néha éreztem este,de most semmi. Nagyon félek,hogy valami baj van. Pénteken megyek uh-ra,akkorra kaptam időpontot.
2013. okt. 23. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
azért 17 hetesen van aki még nem is érzi egyáltalán mozogni. még annyira kicsi, hogy bárhová 'elbújhat' és ott nem érzed. ha nagyon aggódsz, menj be az ügyeletre.
2013. okt. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg megmozgatni. Igyál egy kis kólát, vagy mozgasd meg a pocakot én is ezt csináltam mikor elbizonytalanodtam, de van mikor belustulnak a babák akár front miatt is úgyhogy ne aggódj!
2013. okt. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17 hetesen egyáltalán nem baj, ha nem minden nap érzed a babát! Én is hol éreztem, hol nem :-) Volt, hogy három napig semmi nem volt. Amúgy szerintem nem ő nyomja ki magát, hiszen ahhoz picike, hanem keményedik a hasad. Akkor viszont jó ha rádnéz a doki, de nem hinném, hogy gond lenne. Szedjél napi rendszerességgel magnéziumot. Azzal nem árthatsz. A megengedett mennyiség az napi 2000 mg. Minden jót! 23 hkm
2013. okt. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat,párom szerint sincs semmi gond,csak ne aggodja és ne beszéljek be magamnak mindent. Kicsit most megkönnyebbültem,de azért még bennem van a félsz.
2013. okt. 23. 10:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne aggodj !nem lesz semmi baj igaza van az elsonek!meg olyan picuri menj vedonohoz ha nagyon aggodsz nezzetek szivhangot!egyel egy kis csokit vagy igyal colat hatha felporog :)ne aggodj biztos semmi baj :)
2013. okt. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bimbi01 válasza:
Csokit egyel, tenyleg ne aggodj. Ja es magnerot napi 3 x1. Es a szivhallgato is jo buli de csak ha van ideged hozza.
2013. okt. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az otthoni doppler tényleg jó, de csak a 20. hét után ajánlom, mert hiába volt meg, nem találtam vele a baba szívhangját és totál ideg lettem. 20. hét után már könnyen megy :-)
2013. okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nyugodj meg! nincs semmi baj a babával. 17.héten még nem "kell" minden nap érezned őt. én 16.héttől kezdtem érezni de csak a 20.héttől voltak minden napos határozott mozgások.
2013. okt. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!