Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől van ez a barnás alvadt...

Mitől van ez a barnás alvadt pötty?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam terhesgondozáson, mondta a védőnő, hogy a vizeletbe vért talált, amit a teszt mutatott ki! NEm mondott semmi mást.

Ma reggel kimentem pisilni, és a vécében 4 alvadt barnás pötty volt, azóta enyhe barnás pirosas folyásom van. Volt valaki már hasonló helyzetben? Semmim nem fáj. 15 hetes vagyok.


2013. okt. 23. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én ügyeletre mennék. nem is értem a védőnőt, hogy nem mondott semmit. a vér még egészségesen se normális a vizeletben, nem hogy terhesen...
2013. okt. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eléggé szétszórt a védőnőm...rokonom adatait másik kismamának írta be, egy másik nőnek 5 kg-mal több súlyt írt be. Nekem sem mondott semmit, csak azt hogy vér van a vizeletbe.
2013. okt. 23. 11:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj ügyeletre! Nem a vér miatt a vizeletben, bár az sem jó, de pl. vesehomoktól is lehet (nekem amiatt volt pár hete), hanem a barnás-pirosas folyás miatt. Az semmiképp nem jó, azonnal látni kell orvosnak. Lehet, hogy a méhlepény tapad nagyon lent, vagy a méhszáj sérült, szóval ne pánikolj, de menj el orvoshoz mielőbb.
2013. okt. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pánikolni nem pánikolok, rontok a helyzeten az idegességgel. Már elmúlt szerencsére, édesanyám babája így ment el 4és fél hónaposan, semmi fájdalma nem volt. Fogadott dokim nincs, az ügyelet itt helyben pedig semmit nem ér. egy fogfájást nem tudtak helyretenni.
2013. okt. 23. 13:27
 5/6 anonim ***** válasza:
nem orvosi, hanem nőgyógyászati ügyeletre gondolunk. kórház, klinika...
2013. okt. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos 60 km-rel távolabb van legközelebb.Azt hiszem először telefonálok és megvárom mit mondanak majd.
2013. okt. 23. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!