Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha fehér, kicsit krémes...

Ha fehér, kicsit krémes "folyásom" van, az akkor semmiképp se magzatvíz szivárgás ugye?

Figyelt kérdés
a magzatvíz tényleg vízes?szóval mintha csak vízes lenne a bugyim?semmi szín?37hetes vagyok
2008. júl. 7. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.A magtzatvíz tényleg víztiszta optimális esetben, akkor más a színe ha gáz van, de fehérről még nem hallottam.
2008. júl. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia az nem magzatvíz mert az vízes és nem krémes ez folyás ami ilyenkor természetes, gondolom ,neked is csináltak labort és ha nincs gombás fertözésed akkor ez csak simma folyás.Ne izgulj
2008. júl. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi szépen.

csak azért találom furának, mert csak reggelre van.általában pedig, ha folyásom van, az egésznapos.

2008. júl. 7. 16:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Mekem is reggel volt ahogy nyugalmi állapotban voltam .De aztán késöbb egésznapos volt mondjuk nekem kiderült a végére ,hogy gomba kaptam rá gyógyit és mostmár szinte nincs is 1válaszóló
2008. júl. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!