Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy csak 19mm-es...

Normális, hogy csak 19mm-es szabályos petezsák látszik a hasi uh-on? Ma töltöttem a mensi szerint a 7 hetet, de szerintem később fogant kb 1 héttel.

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia


És a baba nem látszódik???

Nekem 4 hetesen volt 7 mm es a petezsák:-)

5 hetesen meg már 2.2 mm es babát látott a doki dobogó szívvel!!

2009. nov. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A baba még nem látszódott. A doki azt mondta, hogy ha nagyon matatna, akkor biztos látszana már valami, de inkább visszarendelt. 2 hét múlva kell mennem a szakrendelésre, mert ott jobb az uh. Neked is hasi uh volt?
2009. nov. 13. 13:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Hasi uh nem túl pontos, még a méreteket illetően sem. Nem véletlenül szoktak a 12. hétig inkább hüvelyit csinálni...
2009. nov. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A hüvelyin egyenlőre jobban látszódna a baba, meg a petezsák.Nekem még a 13. heti genetikai UH-n is hüvelyit kellett csinálni, mert a hasin mág nagyon rosszul látszódott a babó.De hüvelyi UH-van már 8 hetesen dobogó szivecskét is láttunk! :)
2009. nov. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia, elős válaszoló vagyok!!

Nem nekem hüvelyi uh volt az én dokim is a 12-hétig csak így uh-oz!! Szorítok neked.


Üdv 6+3 kismama:-)

2009. nov. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem, hogy a következő uh-on már minden látszani fog!
2009. nov. 15. 13:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is pont 19mm volt tegnap a petezsák, 6+4 hetesen mensi szerint, amúgy 2-3 hetesnek mondja a doki a terhességet, ami furi mert 2 hete már pozit teszteltem.

Van benne egy kis pötty szikhólyag amúgy, ami még egyáltalán nem baba forma... Remélem legközelebb már az lesz. :)

2010. dec. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!