Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érezhet valamit a baba akkor,...

Érezhet valamit a baba akkor, amikor az anyának orgazmusa van?

Figyelt kérdés
Lehet rá jó vagy rossz hatással?

2013. okt. 25. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó hatással van rá.

Mert ami anyának jó, az a babának is...

2013. okt. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Erzhet. Ugyanis az orgazmus utan felszabadulo endorfinbol neki is jut. :)
2013. okt. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az előzőknek igaza van. még annyi, h az orgazmus méhösszehúzódással (is) jár, ezt is érzi a baba, de egy problémamentes terhességben ez semmi gondot nem okoz.
2013. nov. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
vagyis a baba nyomást érezhet?
2013. nov. 6. 14:05
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem a multkor orgazmus utan olyan méhösszehuzodasom volt hogy kivehető volt a baba helyzete teljesen rafeszült és meg se birt moccanni. Még fajt is. azota nem igazan van kedvem hozza mert féltem a kicsit. rendes keményedésem volt....
2013. nov. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
miből gondolod, hogy meg se bírt moccanni? hány hetes vagy?
2013. nov. 6. 15:52
 7/9 anonim ***** válasza:

22hetes és onnan hogy elég zavaro volt mikor szex közbe mocorgott mikor jött a keményedés nem mozgott majd amikor elmult megin mocorgott.

mintha megijjedt volna szegény... olyan ijjesztő volt.

2013. nov. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és megbeszélted a férjeddel? én nem tudom, hogy álljak oda ezzel, hogy ezt ne erőltessük. márpedig nekem hüvelyi orgazmusom is van, elég spontán szokott jönni...
2013. nov. 6. 16:44
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

beszéltünk rolla. mondtam neki hogy annyora nem kivanom a szexet és ha nincs orgazmusom az őt ne foglalkoztassa. Megértő. Mondjuk szegény most sokat dolgozik és faradt igy nem erölteti az együttlétet. Szerencsém hogy valamennyire tudom kontrolalni a dolgot.

Nem tudom hogy legközelebb is előfordul e a keményedés de minimalkizaltukaz együttlétet. Sokmindent tuléltünk mar egy kis szex hiany nem okozhat gondot. a babáért barmit és ezzel ő is igy van.

2013. nov. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!