Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kényszerbeteg kismamák! Volt...

Kényszerbeteg kismamák! Volt akit emiatt hagytak el terhesen?

Figyelt kérdés
12 év,2 szép gyerek és egy 3 dik a pocakban amit mind a ketten akartunk,most itt állok 7 hónapos terhesen egyedül.Tudom,hogy én vagyok a hibás mert eddig is volt kényszerbetegségem ,de a gyógyszerekkel,orvossal,munkával nagyon jól karbantartottam.De most,hogy 7 hósan itthon egyedül 2 gyerekkel úgy hogy apa külföldön van nem bírtam és valóban a kérése ellenére hívtam napi 3-4 szer telefonon.Ezért elhagyott,borzalmasan fáj,hogy annyira magányosnak érzem magam és elüldöztem a férjemet,most meg egyedül maradtam 3 gyerekkel.Ki hogy éli meg,ha terhesen elhagyják?Semmi segítségem nincs, nincsenek szülők akik segítsenek,most még rosszabb úgy érzem tönkre teszem a gyerekeim életét is.Annyira nem értem a férjemet sem,tudott a betegségemről és most mégis 1 hónap alatt rájött,hogy nem bírja és nyugalomra van szüksége.

#betegség #kismama #terhesen elhagytak
2013. okt. 26. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
bocsánat, hogy ezt írom, de ott más volt akkor a dologban. egy szerető férj, társ nem hagyja el a feleségét terhesen, főleg nem a 3. közös gyereknél. továbbmegyek, egy szerető férj nem hagyja el a beteg feleségét arra hivatkozva, hogy neki nyugalomra van szüksége. itt megcsalás van, belépett egy harmadik, tutira. Ez így nagyon nem kerek egész történet.
2013. okt. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom van-e 3 fél.De nekem most ez is így elég sokkos.Én egy kérdést tettem fel neki ,hogy mikor megtudta baba lesz akkor miért akarta??Most is akarja a babát csak engem nem..
2013. okt. 26. 12:25
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy azóta szedett össze valakit kint.
2013. okt. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg csak idüre van szüksége, lecsillapodik és visszatalál hozzátok... 12 év, 2 gyerek, 3. pociban. Ezt nem lehet csak úgy otthagyni. Vagy csak én vagyok túl naiv? Engem 7 év, 2 gyerek, 3. a pociban 12 hetes volt, amikor majdnem váltunk. Nekem nagy gyanúm volt és egy kicsi még most is van, hogy volt egy 3., de visszatalált és minden úgy van, ahogy elötte. Mármint minden rendben. Ő azt mondta elviselhetetlen vagyok + nem csinálok semmit, ő meg csak dolgozik. Na, még anyósom is mellém állt és helyre tette a kicsi fiát! Én szerintem u.olyan elviselhető, néha elviselhetetlen vagyok, mint voltam, most mégsincsenek gondok köztünk. Úgyhogy nálunk sz.tem egy fánya 3. volt a dologban... Szorítok, hogy helyre jöjjenek a dolgok nálatok is! Sok erőt kívánok addig is!
2013. okt. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!