Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32. hét körül járó kismamák...

32. hét körül járó kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Fiút vagy lányt vártok? Neve megvan már?

Várjátok a szülést? Én nagyon, az első fiammal türelmes voltam a végéig (pont a kiírt napon született), de most úgy érzem, hogy ez a maradék 8 hét sosem fog eltelni.


2013. okt. 24. 12:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Kedden töltjük majd a 32.hetet. Nekem egyre nehezebb az alvás, sehogyansem kényelmes..:-) Már egy kis sétától is elfáradok.. Én egy kisfiút hordok a szívem alatt, ha minden igaz, de már egyre jobban várom.. Ráadásul a bordámnál szeret a legjobban lenni, ami már nem kellemes érzés..:D De már én is várom ezt a maradék pár hetet.. Nekem első lesz a pici.. És te kedves kérdező, hogy vagy? Mikorra vagy kiírva? Hol fogsz szülni?

2013. okt. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Szia!


Én is kedden töltöm a 32. hetet. :)

Jól vagyok, csak az éjszakai pisilés zavaró egy kicsit.

2013. okt. 25. 09:36
 3/19 A kérdező kommentje:

Bocs, véletlenül elküldtem.


December 23-ra vagyok kiírva, de tutira előbb szülök, én nem leszek karácsonykor kórházban, az biztos. :) Pécsen fogok szülni, az Édesanyák úti klinikán.

2013. okt. 25. 09:37
 4/19 anonim ***** válasza:
Hehe, én is 23-ra vagyok kiírva..:D Remélem azért, hogy hamarabb megjön a babócám.. Karácsonyra szeretnék már otthon lenni.. A második és kisfiú lesz nálatok? :-)
2013. okt. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A második is.. azt akartam kérdezni, csak nem sikerült helyesen írni..:D Én Veszprémben fogok szülni..
2013. okt. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Igen, kisfiú. :) Nagyon-nagyon örülök neki, mindig is fiús anyuka akartam lenni.


Szerintem bevonzzuk magunknak ezt a korábbi szülést. A 37. hét legyen meg, onnan már jöhet. :)

2013. okt. 25. 14:39
 7/19 anonim ***** válasza:
Igen, mi is így vagyunk vele.. Van már nevetek?
2013. okt. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Van, de nagyon nehezen "született meg". Az első fiamét gyerekkorom óta tudom, nem engedtem belőle, szerencsére a férjemnek is tetszett és a vezetéknévhez is passzol. De most... Szó szerint kínlódtunk. :)


Nálatok?

2013. okt. 25. 14:46
 9/19 anonim ***** válasza:

Jajj és nem árulod el? :-) Mi is szenvedtünk vele, mert amik tetszettek, azok most a legnépszerűbbek között vannak..

Tetszett a Bence, a Máté, a Gergő, de végül azt választottuk, ami mindkettőnknek tetszett és nem annyira népszerű most.. Norbi lesz..

2013. okt. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

A Norbert nagyon jó!!! Nálunk kettő is van a családban. :)

Most nézem, hogy tényleg nem írtam oda a nevet. Mátyás lesz a kisördög. :)

2013. okt. 25. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!