Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes kismamák, hogy vagytok?

28 hetes kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Mennyit híztatok eddig? Hogy álltok a striákkal?Milyen nemű babátok lesz és hogy fogják hívni?Mennyire aktív a pocilakó? :)
2013. okt. 24. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:

27 hetes ér?4,5kilót,de én csalok,mert diétáznom kell,kislányunk lesz és Boglárka.Striát én még nem láttam,de bízom benne,h nem is lesz előző terhességemnél sem lett..

Nektek?első baba?hogy viseled a várandósságot?

2013. okt. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze hogy ér :) Nekünk kisfiù lesz és igen,első baba. Nekem eddig 7 kg-ot sikerült felszednem és már pár stria látszik a hasamon és az oldalamon :/ Ezt leszámítva imádok terhes lenni,és hála istennek jòl is megy eddig minden :)
2013. okt. 24. 16:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én szombaton töltöm a 28. hetet, és teljesen jól vagyok, semmi, de tényleg semmi gondom nem volt eddig. :)


Én nem mérem magam, elég nekem, ha a védőnő 4 hetente megmér, így az akkori mérés eredményét tudom(25 hetesen voltam), és pontosan akkor voltam a kezdő súlyomnál, tehát egyelőre nem híztam.


Az elején fogytam kicsit, pedig nem voltam rosszul, csak egészségesebb dolgokat ettem. Kíváncsi leszek, hogy most mit fog mérni. :)


Fiunk lesz, és napról napra egyre aktívabb, de nagyon élvezzük, ahogy mocorog!


És te hogy vagy, kedves kérdező? :)

2013. okt. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Engem is csak a védőnő mér,az itthonira rá sem állok mert mi van ha másképp mér,és én meg csak stesszelek rajta :D Nekünk is egyre aktívabb már,most már állva is érzem ahogy rúgdos.Van,hogy olyan erősen mocorog,hogy szinte megijedek :D Végre már apa is tudja élvezni,amit a kicsi fia művel.

Hogy fogjátok hívni? :)

2013. okt. 25. 13:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ma voltam a védőnőnél, és csak 1 kilót híztunk az elmúlt 4 hétben! :) Kezdem azt hinni, hogy szülés után vékonyabb leszek, mint előtte. :)

Egyébként én is ugyan ezért nem állok rá az otthon mérlegre (meg egyébként fél éve nem is találom. :D), teljesen igazad van, hogy nem stresszeled külön bele magad!


A mi babánkat Gergőnek fogják hívni, nagyon beleszerettünk ebbe a névbe, a fiú névvel kapcsolatban igazából egyáltalán nem is változtattunk, ebben végig egyet értettünk, míg a lány nevet folyton cserélgettük.


Nálatok megvan már a név? Mi lesz az? :)

2013. okt. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!