Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Észrevettétek, hogy ahogy nő...

Észrevettétek, hogy ahogy nő a baba, máshogy mocorog?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnik, hogy finomabbak a mozgásai, nincsenek annyira hirtelen mozdulatai és inkább helyezkedni szokott, mint hirtelen rugdosni. 27 hetes
2009. nov. 13. 13:18
 1/3 anonim válasza:
Nekem is feltűnt, hogy az utóbbi két hétben nem úgy, nem olyan erőteljesen, és nem is annyit mocorog. Vagy legalábbis én nem érzem csak? És olyankor kétségbe tudok esni, hogy valami baj lehet. 29 hetes km
2009. nov. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi vasárnap voltunk 4D-n, biztos látta volna a doki, ha valami nem úgy lenne, ahogy kellene, méretei, mozgása jó. Én arra gondoltam, hogy ahogy nagyobb, vastagabb, ezért érezzük másként a mozgását.
2009. nov. 13. 13:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonlókat tapasztalok, mint Te. Nekem se rugdos nagyon, hanem inkább lassan helyezkedik, sokszor ki is dudorodik egyik másik oldalon is. Kiváncsi vagyok, milyen lesz később, amikor nem lesz ennyi hely odabent:-) (27. hetes mami)
2009. nov. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!