Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon a babám mozgásait érzem?

Vajon a babám mozgásait érzem?

Figyelt kérdés
Kisebb szúrások, bökések, majd mint ha simogatnának, csiklandozást érzek és minden alkalommal érezhető, hogy bentről kifelé vannak-e érzéseim :) Majd néha úgy érzem viszket hasam de miért? /eddig sosem volt ilyen/.... Nem vagyok érzékeny semmire... Csak azért kérdezem mert első babám lesz és még nem igazán tudom mik hogy lepnek meg a várandóságom alatt :) 17 hetes kismama :)

2013. okt. 26. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen.meglehet hogy őt érzed. Majd lesznek napok higy semmi...de ne ijedj meg ilyenkor még bele fér. Én 22 hetes vagyok és sak pár napja van hogy folyamatosan érzem.

A viszketés pedig attól van hogy nyúlik a bőröd.jebegesd hogy ne száradjon ki ;) boldog babavárást

2013. okt. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagyis kenegesd :D
2013. okt. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Igyekszem :)És neked is csodás boldog babavárást!!! :)
2013. okt. 26. 18:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy érdemben nem tudok a kérdésedre válaszolni és offolok, de annyira jó érzés ilyet olvasni! :) Boldog babavárást. :)
2013. okt. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm kedvességed!!! /csodás dolog az biztos/ :-) Neked pedig minden jòt kívánok!!!!!!! :-)
2013. okt. 26. 20:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen érezheted a babát. Én is így voltam mint te. 16 hetesen kérdezgettem ugyanezeket. És minél idősebb lesz a terhességed annál jobban fogod tudni hogy a babát érzed. Ha viszket a bőröd akkor kenegesd nehogy kirepedjen. Boldog babavárást
2013. okt. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-) A kenegetést pedig betartom :-) Boldog anyaságot!!!
2013. okt. 28. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!