Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tanácstalan vagyok! Babát...

Tanácstalan vagyok! Babát későbbre terveztük, előbb jött. Gondoltuk ma párommal kicsit összebújunk, hát nem jött össze. Úgy érzem, hogy minden az én nyakamba fog szakadni majd, és félre lép. Talán ez a baba rossz döntés volt. Voltatok már így?

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, Hála Istennek nem voltunk így. Nem értem, hogyha ennyire nem bízol a párodban és ilyen a hozzáállása, akkor egyáltalán későbbre is hogy terbezhettél vele babát? Ilyen kérdésekre nem igazán tudok mit reagálni és buksit simogatni...
2013. okt. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bízom benne ..talán ha megszületik megváltozik?neki az az élete , hogy nyaraljon egy évben 4x.nem tudom mit tegyek. jó, hogy ti nem így voltatok.
2013. okt. 22. 19:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom,hogy nem neki kellett volna szülnöd gyereket.Nem fog meg változni.Kutyából nem lesz szalonna. Tapasztalat. Ne reménykedj ha meg lesz a baba jobb lesz. NEM lesz jobb!!!! Erre készülj fel egyedül maradsz a kicsivel.
2013. okt. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem, ha megszületik sem fog megváltozni. Sőt.


Gondolom amikor úgy döntöttetek hogy megtartjátok, megbeszéltétek hogy mi lesz a nyaralásokkal, szórakozással. Emlékeztesd erre FINOMAN.

2013. okt. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
babával is lehet nyaralni! És igen, a nap nagy részében rád fog szakadni minden, hiszen Te leszel otthon, párod pénzt keres. Mikor otthon lesz vondd be a baba körüli teendőkbe, bízd rá ha dolgod van, és hagyd hogy olyankor úgy csinálja a dolgokat ahogy tudja. pl. ha fordítva pelenkázza be a kicsit se baj, ne oktasd ki, mert akkor nem lesz önbizalma.
2013. okt. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha arra gondolsz, hogy egy gyerek összetart két embert, nagyon is tévedés. Iszonyú sok meló egy gyerek, rengeteg lemondás, áldozat, mind anyagi, mind érzelmi szempontból. Akkor érdemes gyereket vállalni, ha igazán erős a kapcsolat. SOk kialvatlan éjszaka, szex helyett alvás, stb.

De persze megéri, a világ legjobb dolga, de nagyon nehéz is. :)

2013. okt. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy mi nem jött össze? Hány évesek vagytok?
2013. okt. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) ..megbeszéltük a dolgot, mondta, hogy még fél az újtól, nagyon szeret és várja a picit..gondolom más férfi is félt azért az újtól.persze, lehet babóval is nyaralni:)
2013. okt. 22. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!