Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondtátok el, hogy babát...

Hogy mondtátok el, hogy babát vártok, ha már nem voltatok együtt az apukával?

Figyelt kérdés
2013. okt. 26. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Az apukával találkozni valahol,vagy telefonon felhívni, sms-be értesíteni.
2013. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem személyesen tedd

"könnyebb" mailben, sms-ben, de lehet megbánod hogy nem személyesen tetted...

2013. okt. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
húú,nem vagy könnyű helyzetben...már ha rólad szól a kérdés!személyesen,ez egyértelmű.ha rólad van szó,megtartod a babát?ha igen,sok segítségre lesz szükséged és akármi ésakárki miatt is lett vége a kapcsolatnak,hagyd hogy minél többet segítsen a leendő gyermeked adja,már ha akar.
2013. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Én sehogy nem mondanám. Biztos meg akarod tenni?
2013. okt. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elsősorban olyan emberek véleményére lettem volna kíváncsi, akik hasonló helyzetben voltak, de ettől függetlenül köszönöm a válaszaitokat. Igen, rólam van szó, bár még nagyon a terhesség elején vagyunk. Természetesen elmondom neki, és személyesen, ebben biztos vagyok. Életem nagy szerelme, az egyetlen férfi, akibe őszintén, tiszta szívből voltam szerelmes, nyilvánvaló, hogy megtartom a babát. Tudom, hogy segíteni fog, csak félek. De mellettem lesz végig, remélem.
2013. okt. 26. 22:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy alakultak a dolgaid azóta? Melletted van az apuka?
2014. okt. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
második vagyok...saját tapasztalat volt...remélem jól vagytok
2014. okt. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!