Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok és nem...

Csallamalla kérdése:

7 hetes terhes vagyok és nem ismerek magamra! Teljesen kiakasztó vagyok! Veletek volt ilyen? Elmúlt? Mit csináljak magammal?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy állandóan émelygek, mindentől (szag, étel) undorom van és nem birok enni semmit. Így állandóan éhes vagyok, és nem tapasztalom hogy valamit is kívánnék. Emellett a hasam is szúródik, görcsöl de a kis magzatoknak (kettő van) szerencsére semmi bajuk. Szerencsétlen férjem két hete tapasztalja a folyamatos hisztimet (én akkor mikor hisztizek nem érzem hogy hisztizek csak utána döbbenek rá), állandó rossz kedvemet, és azt hogy semmihez nincs kedvem. Mindenki arról írt itt, hogy mennyire örül, kivirult, tele van önbizalommal a terhessége idején én meg úgy érzem magam mint akin átment egy úthenger. ( Amúgy a babáknak, terhességnek örülök, terveztük őket, féltem is őket szóval nem ilyen lelki bajaim vannak.)Női praktikákat, könyveket, tanácsokat szívesen vennék hogy mit csináljak, hogy visszajöjjön a jó kedvem és a régi, normális önmagam legyek?
2013. okt. 26. 22:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, #8 is én voltam.
2013. okt. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!