Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Flectort, Fastum krémet...

Flectort, Fastum krémet használt valaki terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta hogy használhatom így nem is olvastam el az útmutatót,de ma beleolvastam szerencsére és nagyon nem ajánlatos,2 hete kentem be kb 3x meg most is 3x,lehet belölle baj? 28h kismama
2013. okt. 27. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a doki, hogy a krémet használhatom, de végül kiszenvedtem az idegbecsípődésemet, mert azt is mondta, hogy a 3. trmeszterben már nem ajánlatos. Én akkor voltam talán 26 hetes, szóval pont a 3. trimeszter előtt voltam, így inkább nem használtam. Szörnyű volt az az egy hét.:) Nem tudtam semmit csináln, nagyon fájt.
2013. okt. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Flector tapaszt használtam
2013. okt. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Remélem nem okoztam nagy bajt :(
2013. okt. 27. 09:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Én árnika krémet használtam, Ez homeopátiás, gyógynövényes és hasonló a hatás igaz nem olyan erős de azért a fájdalmamat enyhítette .
2013. okt. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!