Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy terhes vagyok?

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, hogy őszinte legyek, már borzasztóan szeretnék babát. 3-án kell megjönnie a havimnak, de kb 2 hete folyamatosan fájnak a melleim, nőttek is, feszülnek, az erek megduzzadtak, szinte elviselhetetlen... Volt pár nap amikor tejszerű (szagtalan) váladékom volt. Vagy 2 napja enyhén görcsöl a hasam is, ingerlékeny vagyok, könnyen elsírom magam, és fáradékony, aluszékony vagyok.

2013. okt. 27. 09:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha együtt voltál a pároddal védekezés nélkül (amit feltételezek), akkor persze, hogy lehetsz. Próbálj tesztelni, bár szerintem még korán van. Úgy két hét múlva már nagyobb eséllyel fogja kimutatni a teszt. Drukkolok :)
2013. okt. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehetsz terhes, pláne, ha tesztek is érte.:)

Tesztelni korai, bár ilyenkor még bizonyos tünetek is koraiak, de ha nem jön meg a vérzésed, akkor mindenképpen csinálj tesztet.

2013. okt. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az első tünetek a mell feszülése a bimbó érzékenysége volt, de úgy voltam vele, hogy majd elmúlik. Ezek a tünetek enyhébb változatba a nem várt elött szoktak jelentkezni egy héttel és nem a havi után egy héttel.. Hát tesztelni még nem akarok, megvárom a 3-át, aztán meglátjuk. Én már nagyon örülnék neki. :-)
2013. okt. 27. 10:22
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt sőt már a nem várt előtt 2 héttel nagyon feszültek meg meg nőttek a melleim és most már holnap töltöm a 20.hetet.Drukkolok neked :)
2013. okt. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :-) Remélem én is beszámolhatok majd róla, hogy a sok tünet mögött már ott a ppcaklakó. :-)
2013. okt. 28. 06:33
 6/13 A kérdező kommentje:
Na ma kicsit olvasgattam neten... Egyre gyakoribb az alhasi fájdalmam, de nem erős, egyre többször vagyok éhes, hiába eszek, utána is az vagyok. Ma vettem tesztet, érdemes már holnap reggel megcsinálni? vagy várjak a havi megérkezésének napjáig?
2013. okt. 28. 18:59
 7/13 anonim ***** válasza:
tesztelj:)
2013. okt. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Negatív lett a teszt.... :-( Na mind1. megvárom a havit...
2013. okt. 29. 09:20
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp várd meg a havit és ha nem jön akkor tesztelj,felesleges előtte
2013. okt. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én sem akartam előtte, de a párom mindenképpen tudni akarta... Akkor várok. De ez akkor még nem jelenti azt, hogy nem vagyok terhes ugye?
2013. okt. 29. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!