Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héttől jelentkezik...

Hanyadik héttől jelentkezik az amikor legszívesebben meg ennétek a hűtőt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 19:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
6-9. hónapig folyamatosan:)
2009. nov. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a második harmadban, az elsőben rosszul voltam, fogytam is, úgy kellett magamba tuszkolni a kaját, így is a kórosan sovány kategóriába tartoztam... Aztán felugrott 15 kg, szóval ettem, ami belém fért, de a végén akkora volt a baba, hogy a gyomromba szabályosan nem fért már semmi, szóval akkor csak nézegettem a kaját... :o)
2009. nov. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

én inkább nem-kívánós voltam,mint kívánós.

ugyhogy nekem nem volt ilyen,pedig emléxem,kismamiságom előtt én is elképzeltem,h biztos lesz ilyen:-)kimaradt:-)majd lehet a 2.bébinél:-)

azt is hallottam,h a lányt váróknál ez jobban jellemző,nekünk kisfiunk van,ugyhogy lehet nekem azért nem volt ilyen:-)

2009. nov. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én most pár napja érzem, hogy sűrűbben vagyok éhes, eddig szinte étvágyam sem nagyon volt.

27 hetes

2009. nov. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Húha:) Én 5 hetes és 4 napos babás vagyok. Én az első pillanattól eszek annyit, mint az egész család egyszerre. Talán azért, mert letettem a cigit.
2009. nov. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb. a 27. héttől :(
2009. nov. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az elso babammal mar az elejetol, es a 30. hetig tartott (akkor kezdodott a gyomoreges). 25 kg-ot hiztam.

Most a masodik babammal a 26. hetben vagyok es csupan egy hete van az, hogy folyamatosan jarna a szam, mindegy, hogy eszek, iszok, csak valamit magamhoz vehessek. Szornyu vagyok. Eddig 6 kg-ot hiztam, szerintem most jon a java, ha nemtom kordaban tartani azetvagyam. Bar inkabb egne megint a gyomrom...

2009. nov. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyik terhességemnél sem volt ilyen...
2009. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem is most kezdödött a 25 hétben h bármennyit és bármit képes vok megenni egyszerűen nem tom hol a határ és az a legrosszabb h nem tom magam jóllakatni.eddig is ettem az étvágyammal nem volt baj de akkor egy idő után éreztem h kipukkadok na most nem mint egy feneketlen hordó olyan vok lukas az alsó végem:)viccből mondtam a páromnak h jól fenéken billent majd és elgurulok a kórházik ha mék szülni és majd az ajtón visszapattanok olyan gombóc leszek:()
2009. nov. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én az első harmadban zabáltam fel mindent. Másodikban normális voltam. Harmadikban már alig ettem, nem fért el, nyomta a baba a gyomromat.
2009. nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!