Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tereljem el a gondolato...

Hogyan tereljem el a gondolatom erről a félelemről? Hogy ne parázzak ennyire?

Figyelt kérdés
Ma van/lenne a mensi napja. Eléggé görcsölget a hasam, és kicsit a derekam is "húzódik". Már 4 erősödő pozitív tesztem van, de annyira aggódok, hogy valami baj van. Olyan rossz egyből ilyen rossz dolgokra gondolni, de annyira félek. Az orvosom azt mondta, jövőhéten menjek.
2013. okt. 28. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen természetes, a mensis görcs az egyik tünet :) Pihenj ha tudsz és töltődj. Ezeket a gondolatokat felejtsd el, a teszteket is, ami pozi az pozi. Gratula. Így megkeseríted a saját terhességed, ami nem olyan rövid.
2013. okt. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Próbálom terelni a gondolatom, de most is úgy begörcsöltem! Szerintem ha már látott doki, nyugodtabb leszek. De most annyira félek.
2013. okt. 28. 18:12
 3/10 Ananke ***** válasza:
Én egy két hétig úgy görcsöltem,hogy nem bírtam kikelni az ágyból.Szombatra várom,hogy ki bújjon.Szóval nyugi,ez csak tünet lesz. Gratula!!
2013. okt. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Tényleg ne félj! Én is görcsöltem, sajnos félidőig, ki sem tudtam néha egyenesedni... Az elején ez természetes! Csak a szép dolgokra gondolj!
2013. okt. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia :-) napi 3x1 magneb6 ot szedj,segiteni fog. Boldog babavarast
2013. okt. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nálam parásabb kismama nem lehetsz :D ha fáj azárt parázok, ha nem fáj, azért, borzasztó :D


A görcsökre szedj magneB6-ot napi 3x1-et. Ha nem elég, akkor Magnerot.


Próbáld elengedni magad, bízd a természetre a dolgokat. A legtöbb amit tehetsz, hogy nem stresszelsz, pihizel és szeretgeted.


És minden okkal történik, ezt ne felejtsd el! :))

2013. okt. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Eleinte nagyon paráztam ezektől a görcsöktől, mert azt hittem, hogy nem akar megmaradni a baba.

Aztán mikor megtudtam, hogy ez attól van, hogy nő a méh, és húzódnak a szalagok, akkor megnyugodtam, és már akkor paráztam, ha pár napig nem fájogatott. :)


15 hkm

2013. okt. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Lányok, aranyosak vagytok!!! :) Egyébként második baba, elsővel semmin nem paráztam. :D De most,..... Tűkön ülök mire eljön a nap, hogy orvoshoz menjek! :) Azt mondta ha egy hetet már késett, akkor menjek! De lányommal 8 hetesen voltam először. Szerintetek várjak többet, vagy jobb, ha hamarabb megnyugszom, hogy jó helyen van a baba, stb. ?
2013. okt. 29. 06:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia én 15 hetes terhes vagyok és még mindíg vannak görcseim napi szinten igaz már nem olyan erősek de vannak. ez természetes alkalmazkodik a méh a pocaklakóhoz meg lehet a szervezeted érzi hogy most lett volna menzid és azért is görcsölget.De nyugalom minden rendben lesz! kezdj el magnéziumot szedni és az nagyon sokat segít :)
2013. okt. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2013. okt. 29. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!