Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem gond? 18hkm

Ugye nem gond? 18hkm

Figyelt kérdés

annyira feszűl a hasam mintha szét akarna durranni.normális?csak nől?

de nem kemény csak annyira mint eddig!


2013. okt. 28. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
A magnéziumot szeded 3x1-ben? Valószínűleg a bőröd tágulása miatt érzed csak, normális.
2013. okt. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
5*1-et kell szednem és szedem rendesen! ezt még nem éreztem remélem igazad van!
2013. okt. 28. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Magnéziumot érdemes szedni, kérd ki az orvosod véleményét mennyit és milyet. (Magnerot javaslom igény szerint, de mindenkinek más válik be) Amúgy meg teljesen normális, lehet kicsit fel is puffadtál és azért érzed most rosszabbnak. Attól függően mi okozza, vagy a pihenés fog segíteni vagy a járkálás. Ha kellemetlen a járkálás akkor feküdj le és úgy ez fordítva, és ha van magnéziumod egyet nyugodtan bevehetsz.
2013. okt. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 16-26 hét között volt olyan, hogy iszonyatosan szúrt a köldököm, olyan mint ha egy darázs megcsípte volna, nagyon fura érzés volt. És az segített, hogy bekentem babaolajjal (olíva olaj is jó vagy ha más nincs napraforgó olaj esetleg ha az sincs akkor sertés zsírral) Gondolom a bőröm feszült vagy nem is tudom, de elég szőrnyű érzés volt. Alapból én 3x1 magnéziumot szedtem. 38hkm
2013. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nekem a doki monta hogy mit és mennyit szedjek!

meg ma mozgalmas napom volt lehet csak elfáradtam!

köszönöm a válaszokat!

2013. okt. 28. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!