Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8. héten héten ha nem fejlődne...

8. héten héten ha nem fejlődne embrió a petezsákban, akkor jelentkeznének a rosszullétek?

Figyelt kérdés
7 hetesen voltam dokinál, csak petezsákot látott, és jövő héten megyek vissza, mert addigra már 100% hogy kellene látszódni az embriónak és a szívhangjának. Bízom benne, ha jelentkeznek az állapotossággal járó tünetek (hányinger, hányás,mellfeszülés), akkor fejlődik.Akinek volt művi spontán abortusza, kérem , hogy írjon , hogy mi a tapasztalata..
2007. okt. 3. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem szeretnélek elkeseriteni, de a hetedik héten már a magzatot is kellene látni. Én is hasonló helyzetben voltam csak a petezsák látszott. Viszont nálam néha elöfordult hányinger igaz nem a reggeli órákban hanem du. és este és reménykedtem, hogy nincs semmi baj, de aztán a petezsák "ellapult" és meg kellett szakitani a terhességet. Ez az én esetem, lehet hogy nálad csak rosszul számoltak, de azért készülj fel mindenre. Drukkolok, hogy minden rendben legyen.
2007. okt. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én hallottam olyanról, hogy az illetőnek hátrahajló volt a méhe, és emiatt nem látták az uh-on a babát, pedig terhes volt. Orvost váltott, és jól tette, mert ő már látta a babát. Tehát attól is függ, hogy mennyire jó szemű az orvosod. Drukkolok, hogy ne legyen gond!
2007. okt. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Próbálj meg nem aggódni, és is a hetedik hétben vagyok, és még csak petezsákot látott, de azt mondta csak, hogy egy picit le van maradva, majd 2 hét múlva kontroll, ott minden kiderül.....

Tudom hogy nehéz ilyenkor kibírni, hidd el nekem is, de az aggódástól nem lesz jobb! :(

2007. okt. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!