Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Diabéteszes kismamák! Mennyi...

Diabéteszes kismamák! Mennyi szénhidrátot tartalmaz a laktóz és a szacharóz?

Figyelt kérdés
Kerestem, de nem találtam ezzel kapcsolatban semmilyen hasznos infót.
2009. nov. 14. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Oscillococcinum: laktóz-monohidrát ( 0,15 g ), szacharóz( 0,85 g ) adagonként.

Ennyit tartalmaz. A szacharóz maga a cukor, azaz 100g-ban 100g ch van. Így számold ki a 0,85g-ot, hány ch.

A laktóz azaz a tejcukrot nem tudom, de szerintem ez annyira kevés hogy ettől nyugodtan szedheted.

Remélem segítettem valamit.

2009. nov. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja, a többit is nézd meg így. De annyira keveset tartalmaznak, hogy szerintem ha nem számolod bele, akkor sem lesz semmi baj.

Én minden nap ettem 2 piros pöttyös túrórudit, és mégis rendben volt a cukrom és a babám is egészségesen született. Előző kérdésedre már válaszoltam, a lényeg hogy ne legyen magasan folyamatosan a vércukorszinted. De ha napi 160g helyett 165-170g ch lesz, semmi baj nem lesz. Nekem 8.9 volt a terhelésem, és így hogy néha bűnöztem is visszaállt rendes értékre.

Kitartás! Sok boldogságot!

6 hetes kislány anyucija

2009. nov. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1 dl tejben 5 gramm CH van.
2009. nov. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!