Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van joga bárkinek is elítélni...

Van joga bárkinek is elítélni azt, aki terhesen lovagol és utána egyből visszaül, amint hazajött a kórházból?

Figyelt kérdés
Nem elméleti kérdés, rólam lenne szó.

2013. okt. 30. 22:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem, nincs joga elítélni.

Véleménye lehet, el is mondhatja, ha meghallgatod, de nagyjából ennyi.

2013. okt. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom oktatója azt mondta kb 6 hónapos korig lehet lovagolni... A baba megszületése után, szerintem meg kell találni az egyensúlyt a baba és a ló között. A lányom pl. 2 éves volt, mikor a fejébe vette, hogy lovagolni szeretne. 3 éves kora óta lovagol (oktatják). A fiam 1 éves múlt, de amint lehet ő is lovon fog ülni, ha szeretné, most úgy látom; igen. Egy kicsit eltértem a kérdéstől, de elolvastam a linkeket is...bocsi Kérdésedre válaszolva, senkinek nincs joga elítélni téged. Rólad szólnak a belinkelt kérdések?
2013. okt. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Elítélni nyilván nincs senkinek oka, de a terhesség alatti lovaglás könnyen vetéléshez, koraszüléshez vezetnek, ami ugye testi, szellemi, szervi gondokat okoz a kicsinél,műtétek sokaságát kell átvészelnie babaként, miközben más gyerek a játszótéren homokozik. Veszélyes, nagyon veszélyes, és ha az anyuka be meri ezt vállalni, akkor tegye. Terhesség után pedig ugyanez a helyzet. Van olyan barátnőm, akinek a férje kijelentette, hogy többé nem ülhet lóra a feleség, mert nyilván nagyobb a kockázat, mintha autóban ül, és mivel szült két gyerekekt, igenis felelősséggel tartozik értük, fel kell őket nevelnie, és nem hagyhatja őket árván. A feleség ezt belátta, elfogadta, mert számára is fontosabbak a gyerekek, mint a sport. Neked kell tudnod, i a legfontosabb, mennyire tudsz együtt élni a dolgokkal, és csak neked van ítélkezned magad felett, meg persze azoknak a közeli családtagoknak, akiknek az életére kihatsz a tetteiddel.
2013. okt. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerintem az apukának is van egy kis köze a témához.
2013. okt. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A te dolgod!

Bár én nem tenném ezt meg a gyerekemmel- de nem vagyunk egyformák!

2013. okt. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát aki direkt veszélyezteti terhesen a babáját, arról abszolút rossz véleményen vagyok, nem tehetek róla. Szülés után már más tészta, ha meg tudjátok oldani és nagyon szeretsz lovagolni, akkor hajrá :)
2013. okt. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Amig bírod addig lovagolsz,amig akarsz. Vannak ennek is veszélyei,ha a ló meg vadul,vagy le esel vagy a baba rázkódik bent, ha a ló fut vagy a fel le mozogsz a lovon lovagláskor. Szülés után amikor úgy érzed, hogy jól vagy akkor visszaülhetsz a lóra.
2013. okt. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!