Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortuszon estem át múlt...

Abortuszon estem át múlt héten. Amikor hazaértem a kórházból, elmentem pisilni és vmi babszem nagyságú pirosas vmi jött ki a hüvelyemből. Szerintetek lehetséges, hogy bennem maradt a magzat egy darabja? :-S :- ( Sem előtte, sem utána nem volt ilyen.

Figyelt kérdés

Hallottatok már ilyenről?

Légyszives, a b*nkó, f*kázó emberek kerüljenek, van elég bajom így is. Köszönöm.


2010. márc. 5. 03:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos itt nem hiszem, hogy szakszerű választ fogsz kapni. Keresd fel a nőgyógyászod, vagy hívd fel, és tőle kérdezd! Ha nincs konkrét nőgyógyászod, hívj fel néhányat és kérdezd meg tőlük. Az egészséged nem játék, ne bízd rá maga vadidegenek véleményére!

18/L

2010. márc. 5. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel holnap az orvost, ő tud mondani biztosat. De elvileg ilyenkor a méh megsérülhet, alvadt vér, roncsolt szövetdarab is lehetett. De sajnos megeshet, igen. Elméletben a szervezet öntisztul, de ... orvos.
2010. márc. 5. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordulhat, hogy benne marad vmi.. Lehet h ez esetben nincs baj, de az összes kérdésed gondold össze evvel az abortusszal kapcs és tedd fel egy orvosnak (vagy orvosoknak)..
2010. márc. 5. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarak offolni, de ilyen esetben (meg általában is) kíváncsi vagyok a miértekre. Elmondod miért kellett?

2010. márc. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Igen-igen, fogok keresni egy normális nőgyógyászt, mert nekem nincs, a kórházban meg sz*rnak a fejemre :S 3 különböző nap voltam bent a múltkor, mind3szor 3 különböző doki volt bent és mind3 mást mondott :S Mondjuk akkor a fogamzásgátlóról kérdeztem őket, h mikor kezdhetem el szedni, de mindegyik mást mondott.. ami szerintem elég gáz. sőt, az utolsó csak annyit mondott, h "amikor akarod.." :D Csak gondoltam, h addig megkérdezem itt, hátha. És köszönöm mindenkinek a válaszokat :)
2010. márc. 5. 06:24
 6/22 A kérdező kommentje:

06:10! Azért mert egy felelőtlen h*lye p*csa vok.. :S Sajna ez az igazság.. Okolhatnám a pasit is akivel voltam, mert szóltam neki, hogy szóljon mielőtt végez, de... mindannyian tudjuk, h a nő dolga a védekezés.. :S nemrég ért véget 3 éves kapcsolatom, abba hagytam a gyógyszert, gondolván hogy a szünet ugye nem árthat és úgysem lesz semmi olyan amitől terhes lehetek.

Aztán mégis úgy hozta a sors, h belekeveredtem egy egyéjszakás kapcsolatba, és ez lett a vége. Hogy miért vetettem el? Mert sem apja a gyereknek, nekem nincs munkám,tanulok még, szüleimmel élek.. Ha visszamehetnék az időben, amire sajnos nincs lehetőségem, biztos h mindent másképp csinálnék. Nincs ettől rosszabb érzés.

Mondják h a szülés utáni depresszió mennyire rossz.. Nem szültem még, de úgy gondolom, h ez 100szor rosszabb annál. :( Mert ebben az esetben nem tudom kezembe venni a kisbabámat, h megvigasztaljon :( És biztos vagyok benne, hogy ez az érzés soha nem múlik el..

Egyébként 20 éves vagyok.

2010. márc. 5. 06:32
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen abortusz után, nekem nagyobb vmi jött ki mint egy babszem. Nekem akkor azt mondta a doki, hogy ez természetes. Szerintem nem "magzatdarab", hanem a műtét utánni alvadt vér ürült ki belőled! Úgyhogy nyugodj meg, nem lesz semmi bajod, nekem sem lett, pedig nekem már jó pár éve volt, azóta szültem is 2 gyereket.
2010. márc. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem is babszem alakúnál nagyobb alvadt vér darab jött ki belőlem ez csak egyszer fordult elő itthon.Azóta voltam kontrollon és minden rendeben.De ha ez téged nyugtalanít menj el dokihoz nem vesztesz vele semmit.
2010. márc. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem csak a nő dolga a védekezés szerintem.Igenis két emberen múlik a dolog.Nekem egy 3 hónapos kapcsolatból lett egy terhességem hiába mondtam a srácnak hogy vigyázzon mert aznap van a peteérésem azért sem vigyázott.Én meg akartam tartani de annyit idegesitett meg hivogatott hogy vetessem el hogy sajnos elment a baba.Most olyan kapcsolatban élek ahol a párom örül neki hogy Májusban babánk lesz és imádja is a picit már most.Sajnos az ember a hibáiból tanul.Próbálj vigyázni hogy ne forduljon elő ilyesmi.A vér darab szerintem normális tisztul a méhed.32hetes kismama.
2010. márc. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Igen, én is mondtam a srácnak, h vigyázzon. A te eseted más, te kapcsolatban voltál, akkor is ha 3 hónaposban. Én pedig tisztában voltam azzal, h sem gyógyszert nem szedek, óvszerem nincs, így pedig nyugodt szívvel kihagyhattam volna egy egyéjszakást :S Szerintem nagy %-ban a nő dolga a védekezés. Ugyanúgy ahogy ő dönt arról is, h egy terhességet megtart e, ugyanúgy neki ebben is nagyobb %-a van. Persze, ez amit te mondtál, meg amit én mondtam, ez nem túl erkölcsös a másik fél részéről :S De tisztában voltam azzal, h nem feltétlen kell benne megbíznom, és ha mégsem teszi úgy ahogy én kérem, annak következményei lesznek, és ÉN, csakis ÉN, szívom meg. Ismét egy igazságtalanság a nőkkel szemben :S
2010. márc. 5. 13:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!