Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van joga bárkinek is elítélni...

Van joga bárkinek is elítélni azt, aki terhesen lovagol és utána egyből visszaül, amint hazajött a kórházból?

Figyelt kérdés
Nem elméleti kérdés, rólam lenne szó.

2013. okt. 30. 22:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom. Én terhesen biztos nem mernék, félteném a babát. Tudom, az utcára kilépni is kész életveszély, de ezt valahogy veszélyesebbnek gondolom a baba miatt. Szülés után ha rendben vagy és bírod, és a baba is jó helyen van, akkor miért ne.
2013. okt. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Ítêlkezni sekinek sincs joga, a te gyereked, nem másê. Ha baja lesz a te lelkeden szárad....
2013. okt. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Terhesség alatt igen, mert veszélyeztetted a magzatot. Utána a te dolgod, max. te halhatsz bele, az meg kit érdekel.
2013. okt. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Senkinek sincs joga elítélni a másik embert. Ha nem veszélyzteted a babát és magadat akkor hajrá! :)
2013. okt. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Itt megtanultam, hogy ítélkezni nem szabad, sőt még véleményt nyilvánítani sem, de azt olvastam, hogy terhesen egyáltalán nem szabad lóra ülni, mert a ezzel jobban semmivel nem árthatnál a babádnak.
2013. okt. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az, akinek a férje ki van akadva, hogy az újszülöttel nem foglalkozik a felesége, hanem inkább lovagol? Pár hónapja volt itt egy ilyen kérdés.
2013. okt. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%

6-os, nekem is ez ugrott be :)

És egyébként én sem lovagolnék terhesen, mert a baba biztonsága mindenekelőtt, felelőtlenségnek tartom. Szülés után pedig, egészséges mértékben, heti pár óra kikapcsolódás mindenkinek jár..

2013. okt. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Elítélni nincs, de véleménye bárkinek lehet.

Az enyém nem pozitív... (bár ez nem volt kérdés, bocs).

Ha már így tetted fel a kérdést, nyilván te is tisztában vagy a veszélyeivel. Ha így is vállalod, a te dolgod.

2013. okt. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2013. okt. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én nem értek ugyan hozzá, de amit eddig láttam az az volt, hogy a ló bizony ráz, nem is kicsit. Legalábbis innen a stabil földről nagyon úgy tűnik. Szerintem a babának nem tesz jót egy ennyire rázós sport. A leesés veszélyéről nem is beszélve. Ez csak az én véleményem.


A kérdésedre pedig a válasz igen. Egyetlen ember van, aki elítélhet ezért. A gyereked, ha sérülten kell felnőnie.

2013. okt. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!