Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Közel 33 hetesen nyíló méhszáj...

Közel 33 hetesen nyíló méhszáj 3. babával. Tapasztalatok? Első két terhességemnél a szülés elött 1 héttel kezdett csak nyílni, ezért én elsőre "újjongtam" mikor a doki mondta. Folyt.

Figyelt kérdés

A doki pihenést írt elő(még 3-4 hétig min. ki kéne húznunk-ezt a doki mondta-akkor ő terminus elötti szülésre számít?), ami nehéz egy 3,5 és egy 1 éves csöpp mellett. Első baba 40 hétre, 2. 42. héten született.

15 hónap lenne a 2 kicsi közt, ha benn maradna. Ez növelheti az esélyt, hogy nem fog? És persze a valós pihenés hiánya? Valszeg kérek a dokitól egy időpontot j.hétre, csak hogy tudjak v.mi pontosabbat, hogy mi változott odalenn. Addig is nagyon szeretném ha megírnátok tapasztalataitokat.


2013. okt. 31. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Másabb volt a helyzetem, mert nekem nem nyíló méhszájam volt, hanem a lepényem volt rossz helyen. Szintén 3. baba, a nagyok 5 és 2,5 évesek, pihentem mellettük amennyit csak lehetett, és nekem segítségem is volt. Így sem húztuk túl sokáig, 34 hetesen bevéreztem, azonnali császárom volt.

Csak annyit tudok tanácsolni, hogy beszélj az orvosoddal a konkrét helyzetedről, mert ha tényleg fent áll a koraszülés veszélye, akkor kéne kapnod tüdőérlelőt. Inkább feleslegesen, mint hogy ne legyen rá idő.

2013. okt. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 29. héttől nyílt ki a külső,belső egy kicsit (32 hetes vagyok most),szigorúan feküdnöm kell,persze nem bírom,de amennyire csak lehet betartom,mert nem akarok korábban szülni.Az én dokim azt mondta,hogy a 36. héttől azt csinálok amit akarok.Szóval szedem a magnéziumot és fekszem,az elmúlt 2 hétben nem lett rosszabb a méhszáj.Nálam is harmadik babó lesz,de nálam a lányok már 8 és 5 évesek. kitartás!
2013. okt. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! 3. baba a méhszáj 2111. 34 hetes terhes vagyok, magnéziumot és szigorú fekvést tanácsolt, amit persze a két másik gyermek mellett nem tudok betartani. Én azt mondom, ha megérik a körme kibújok. :) Nem parázok e miatt.
2013. nov. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remélem még 3-4 hétig benn marad, aztán jöhet... :) Furcsa lenne egy kis csöppet a kezemben tartani, mármint, ha koraszülött lenne. A kiscsajom 3530 g, a kispasim 4020 g volt mikor megszületett és ez a pár hét olyan sokat számít nekik. Az utóbbi napokban + feszültség is van itthon, ami úgy érzem nem segít a helyzeten. Pl.: még most is dolgozik a párom-leltár miatt-pedig már 7-re itthon kellett volna lennie. Ilyenkor pedig elkezd járni az agyam rosszabbik fele, aminek nem kéne... Na, ez van. Mégegyszer köszi. Holnap pedig kérek időpontot a dokihoz.
2013. nov. 3. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!