Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy félek, hogy...

Normális, hogy félek, hogy nem lesz minden rendben?

Figyelt kérdés
Egy 20 hetes kismama
2007. okt. 4. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindeggyikünk aggo´dik a pocakjában növekvö gyermekért.Minnél kevesebbet gondolkozol a rossz dolgokon,könnyebb lessz neked is e´s a babádnak is.Ugyan is ö is érzi,ha v.gond van.Hejette beszélgess neki,tervezgess.Minden rendben lessz.24hetes kismama.
2007. okt. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi is pont a 20. hétben járunk. Megértem a problémádat, igazából senki sem tudja megígérni, hogy minden rendben lesz, főleg az elején én is sok rémséget olvastam össze, de már túl vagyok rajta szerencsére. Tényleg ne erre gondolj, mert ha idegeskedsz, azzal nem teszel jót egyikőtöknek sem. Amíg minden eredményed oké, addig nincs miért aggódnod, fel a fejjel :-)

2007. okt. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én most várom a harmadik babánkat.És hiába nem az elsö már még mindig aggaszt hogy nem lessz minden rendben, de ez normális:)Grat a babához:)30hetes kismama:)
2007. okt. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális, de azért ne aggódj nagyon, az tényleg árt neki. Persze mindenki aggódik egy kicsit, de az esetek többségében ez alaptalannak bizonyul és szép, egészséges babák születnek. Amúgy gratulálok!


34 hetes kismama

2007. okt. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!