Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. heti genetikai uh-on...

A 12. heti genetikai uh-on hogy viselkedett a babátok? Aktív volt, vagy pihent? Az én babám meg se állt egy pillanatra se, mintha energiaitalt itattam volna vele, mondta is a doktornő, hogy nehéz lesz lemérni. :-)

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám egyfolytában mozgott, és nem hagyta, hogy jó kép készüljön róla. Hátat fordított nekünk. Igazi kis ficánka, bár még nem érzem őt. De mintha tegnap este éreztem volna valamit, de nem vagyok benne biztos, hogy ő volt.

17 km

2009. nov. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám nem szerette a 12. heti uh-t. Viszonylag sokáig tartott, mert a nővérke nem figyelt rendesen, és egy csomó adatot nem irt le, amit a doki diktált, ezért újra kellett mérni majdnem mindent.

Kértem képet is, na akkor már minden baja volt a pocoknak, összehúzta magát, csápolt a kis kezeivel, míg végre rendes képet lehetett készíteni róla.

2009. nov. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én babám is ficánkolt,alig tudták megmérni.Olyan kis aranyos volt járt a keze, lába,3 szor vágta magát hasra:-))))Mondta is a nő hogy szaladhatunk majd utánna:-)))Alig várom a 18.heti uh-t hogy újra lássam!13+6hetes km.
2009. nov. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyémet felébresztette a dokibá. Épp háton úszott, az uh szerint :D De nagyon gyorsan! :D
2009. nov. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálatok mennyi volt a CRL? Nálam 55mm
2009. nov. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Képzeld nálam úgy kezdődött hogy egyszer csak fölszólalt az uh.-os hogy nincs is nyaki redő.Gondolhatod meg állt bennem az ütő.De utána mondta is hogy nem látok mást csak kezeket meg lábakat annyira ficánkol.Na ekkor könnyebbültem meg de olyan szinten hogy fúúúú.

Nálunk is nehézkesen tudta megmérni de csak mi győztünk,viszont a kép hátulról készült.

Nálunk a CRL: 58 mm. volt.

40 km.

2009. nov. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekünk 66 mm volt a crl és 1.4 a nyaki redő. De ez kifeszített állapotban. Láttunk orrcsontot, gyomrot és hólyagot is. És meg tudtuk számolni az ujjacskáit is, 5 van belőle minden végtagon. :) A doktornő látta, hogy nyitogatja majd ökölbe szorítja a kezecskéjét.

A CRL-en nagyon meglepődtünk, mert nem középidőben fogant baba, hanem 5 nappal későbbi, és ezidáig ez minden alkalommal be is igazolódott. Akkor töltötte a babám a 12. hetet, én voltam 12+5 hetes, a papírra meg 12+6 hét van írva.

2009. nov. 15. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!