Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Februárra kiírt kismamik hogy...

Februárra kiírt kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Mennyit híztatok?Tudjátok már,hogy ki lakik a pocakban?Mikorra vagytok kiírva?
2013. okt. 30. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én február 8-ra vagyok kiírva, 25. hétben járok és eddig kb 1-1,5 kg-ot híztam. Kislányunk lesz nemrég tudtuk meg, eddig nagyon szégyenlős volt a drága :)
2013. okt. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia. Február 10. Holnap után töltöm a 26-ik hetet. Kisfiú lesz a drága. Ő a 4. és gyerekünk 2 fiú 1 lány és most fiú.
2013. okt. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Február 9-re vagyok kiírva, és kislány lesz. Eddig 9 kg-ot híztam. Eddig nagyon aktív volt, de 1-2 napja alig mozog, emiatt egy kicsit aggódom.
2013. okt. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Február 13.-ra vagyok kiírva, kisfiú lesz :-) Szépen gömbölyödik a poci. Holnap megyek terheléses vércukorra. Imádkozom, hogy jó legyen az eredmény. Sajnos9-10 kg már feljött, mert táppénzen vagyok és sokat kell pihiznem..
2013. okt. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok 4 kilót híztam.
2013. okt. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
február 3-ra vagyok kiírva és kisfiú lesz :) Most töltöm a 27. hetet. Sajnos már 9 kilót híztam :(
2013. okt. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
sziasztok.február 18 ra vagyok kiirva,kislányunk lesz,nagyon örülünk neki elsö baba.nagyon sokat mozog nem hagy aludni néha.amugy jol viselem,de már 9 kgt hiztam :( :)
2013. nov. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!