Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mensi elött egy héttel csinált...

Mensi elött egy héttel csináltam tesztet és halvány pozitiv lett. Most egy nappal az esedékes mesi elött megjött, de nem az anagy mennyiség ami szokott jönni és darabos. Csináltam ma még egy tesztet és az is halvány pozitiv lett. Most akkor mi lehet?

Figyelt kérdés
2008. szept. 20. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha darabos, akkor valószínűleg elment a baba.

Ne haragudj, de mensi előtt egy héttel, szerintem korai volt tesztelni. Jobb megvárni, hogy megjön-e, és utánna is csak pár nappal tesztelni. Jártam már én is úgy, hogy 9 napot késett, csináltam tesztet, negatív lett.

Esetleg majd ha elmúlik a mensid, menj el dokihoz, hogy nézzen meg.

2 gyerek anyukája

2008. szept. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp menj dokihoz, mert eléggé vetélésgyanus ez a darabos dolog..

A második teszt pedig lehet pozotív akkor is mert a vetélés után a terhességi hormonok még fennmaradnak egy ideig..zóval doki és ott mondd el mi volt, mert szükség lehet egy tisztításra, de még az is lehet minden rendben van.

2008. szept. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Elképzelhető,hogy kémiai terhességed volt,és a vérzéssel kiürült a szervezetedből.

Nekem is ilyen volt június elején.

Ilyenkor még az uh sem mutatja ki,csak a nagyon érzékeny tesztek.

Ha többre vagy kíváncsi,akkor írd be a keresőbe,hogy kémiai terhesség.

Remélem tudtam segíteni

2008. szept. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia!

szerintem meg egyáltalán nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni! nekem a szomszédom mind két terhességégnél menstruált még egy picit a pozitív teszt után! persze menj el dokihoz,hogy nézzen meg!

sőt még egy olyat is mondok neked,hogy a barátnőm terhes,és elkezdett vérezni darabosan,és semmi baja nincs,annyi hogy egy pár napig szednie kellett a gyógyszert,a vérzés miatt! nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni! nyugi,nem lesz semmi baj,amúgy is ha elvetéltél volna,akkor az erős görccsel is jár! ja és én is egy héttel a mensi előtt teszteltem,és már akkor kimutatta! szóval az sem volt korai! jó egészséget!

2008. szept. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az előző válaszadónak:sajnos nem feltétel a vetéléshez az erős görcs.Sajnos én tapasztaltam!

Remélem minden rendben lesz!

Szorítok!

2008. szept. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én sem görcsöltem, nem éreztem, hogy baj van, nem is jött meg. Mégis elhalt a baba a 8. héten, és műtéti befejezés lett a vége.

Azért szorítok, hogy ne legyen semmi baj.

2008. szept. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha halvány a második csík, akkoris pozitívat jelent


csak kevesebb a HCG


az függ a vizelet koncentrációjától, ha többet iszol akkor tuti halványabb lesz, az meg hogy utána eltűnik a csík az természetes lehet

2008. szept. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Milyen az a kémiai terhesség? Amúgy biztos pozitív volt neki a teszt, mert halvány csík ott volt, hacsak előtte nem rég voltál terhes, de elvileg szülés után nem szokott már kimutatható lenni a HCG, a halvány csík meg azt jelenti, hogy több a kelleténél, de nem sokkal. Az egyfajta betegség miatt is termelődhet, nem csak terhesség, de ritka.

Valszeg vetélés volt, de ha az előző menzid egy hónapja volt, akkor ilyen hamar nem lehettél terhes úgy, hogy kimutassa a teszt, bár ki tudja. Lehet tényleg vetélés volt. Nem tudom mikor írtad ezt a kérdést és mi a helyzet azóta, de menj el dokihoz, a te érdeked, így megtudod mi a gond, és elkerülhetitek a további komplikációkat, nehogy szövődménye legyen.

De hallottam olyat is, hogy valaki csak beképzeli magának a második csíkot. Vagy állterhes, de az többnyire olyan nőknél fordul elő, akik nagyon szeretnének babát, és nem olyanoknál akik rettegnek tőle.

Puszi.

2009. márc. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!