Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hantadik heten kezdett...

Kinek hantadik heten kezdett el kerekedni a pocak?

Figyelt kérdés
Lehetseges h. mar a 11.heten lathato?
2013. nov. 6. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen! Első baba, 12. héten én vettem észre, 14. héten már a családom is, 16. héten már átadták a helyet a buszon, szóval lehetséges!
2013. nov. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A 12. héten kezdett gömbölyödni, most meg hirtelen, szinte egyik napról a másikra olyan kismamásan kikerekedett.


16 hkm

2013. nov. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valszotokat, ugyanis mar nagyon szeretnek kisbabat. A napokban figyeltem fel arra, h. a hasam alulrol kezd kerekedni.
2013. nov. 6. 12:49
 4/11 anonim ***** válasza:
Tehát nem is biztos hogy terhes vagy? Csak abból, hogy kerekedik a hasad, ne vonj le következtetéseket szerintem!
2013. nov. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azert elkepzelheto, mert honapok ota nem vedekezunk. Tesztet kell vennem ugy gondolom es akkor majd kiderul.
2013. nov. 6. 12:52
 6/11 anonim válasza:
a 16.héten látszódót nekem. És mostanra elég nagy pocakom van,5hónaposan. A párom feje 2szer el fér benne : D
2013. nov. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
a 6os vagyok *elférne
2013. nov. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát csak tudod, hogy kimaradt-e a menzeszed vagy sem. Ha már gömbölyödik (ami lehet akármitől), akkor már lassan túl vagy az eslő trimeszteren, tehát kimaradtál szükséges vizsgálatokról:)


Amúgy nekem az elején 6-10 hét csak a puffadás miatt volt "kerekebb" a hasam. Most 14 hetes vagyok és már kezd kismamásan kerekedni:)

2013. nov. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy 11 hetes terhes vagy és még nem voltál orvosnál?? Basszus a jövő héten már genetikai szűrésre kellene menned! Egy 400 forintos tesztet nem ér meg a babád egészsége, hogy az elejétől kezdve orvos felügyelje a terhességedet, és te is tudatosan vigyázz magadra és a babára??
2013. nov. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem 15.héten kezdett kerekedni.Most 30 hetesek vagyunk,de már szép nagy :)

Eddig hogy nem csináltál tesztet?

2013. nov. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!