Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák! írnátok nekem a...

Anyukák! írnátok nekem a terhességetekről? Milyen volt?

Figyelt kérdés
a szakdolgozatomhoz szükséges néhány boldog, örömteli terhesség története. mit éreztél, amikor megtudtad, kisbabát vársz? és a párod? hogyan zajlott a terhesség? miket éreztél, gondoltál? szülésről csak röviden. hogy ment? és a gyermekeddel való kapcsolatról még néhány szót! akár üzenetben is írhattok! előre is nagyon szépen köszönöm!

2013. nov. 6. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
szörnyű volt a terhesség az első naptól az utolsóig, a szülés pedig borzalom, végig a kisfiam tartotta bennem a lelket, alig vártam, hogy már velünk legyen.
2013. nov. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es, úgy látom, nem olvastad el a kérdés alatti szöveget...
2013. nov. 6. 14:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem fantasztikus terhességem volt. Írok privátban.
2013. nov. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as, előre is nagyon köszönöm!
2013. nov. 6. 14:32
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Első,szerintem neked nem is kellett volna az a gyerek.Már bocs,hogy ilyet írok!Nekem fantasztikus volt mind a három,nézni a pocakot ahogy kerekedik,érezni a babàt ahogy rugdos,csuklik.Egyszerűen ennél nincs is csodálatosabb.Ja de,amikor először rámrakták őket..Jaj sírok is:)Igaz voltak gondok pl,visszereim begyulladtak,magzatvizt kellett venni a harmadiknál,de hála a jó istenkének makk egésszéges mind:)))Apukájuk vágta el a köldökzsinórt.Jól bírta.Dióhéjban ennyi:)
2013. nov. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem a terhesség eleje rossz volt a félelem miatt.de mikor elkezdett mocorogni meg nőtt a pocakom egyre jobb és jobb volt.aztán közeledett a kiírt nap.gyerek még csak jelét sem adta hogy szeretne kibújni.egyre jobban féltem.aztán a kiírt után egy nappal mentem ctg-re a szülőszobára.rendszeres fájás stb.(lehet úgy gondolta hogy jajj anya ne autózz olyan sokat maradjunk itt :D ) a szülés nekem pozitív élmény volt,mikor végre odaadták csinált egy képet a párom.háát azt a megkönnyebbült tekintetet :D
2013. nov. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia, én még várandós vagyok, de ha nem baj leírom az eddig tapasztaltakat :-D

Hál istennek nagyon szerencsések vagyunk, mert az első próbálkozós hónapban sikerült a baba. Nem is gondoltam rá, hogy ilyen hamar, pedig volt egy-két tünetem, de álmomban nem gondoltam, hogy ez már a mi kicsikénk, mert előtte mindig az volt a dilim, hogy biztos nem jön össze, meg majd sokat kell érte küzdeni stb.stb. Külföldre mentünk mikor megcsináltam a tesztet, és azt hittem elájulok mikor megláttam a két csíkot a mosdóban, alig tértem észhez, pedig vártuk a kicsit, de engem sokkolt, hogy ott van a két csík, és tényleg lesz babánk, előtte csak képen láttam pozitív tesztet. :-D Elképzeltem sokszor, hogy fogom a férjemnek elmondani, milyen romantikusan, de ebből nem lett semmi :-D mert kirohantam a wc-ből, és azonnal mondtam neki, hogy babánk lesz. Azt hitte először, hogy viccelek, de nagyon örült. Az út további részében csak erről beszélgettünk, és az első sokk után (úr isten szülők leszünk) nagyon boldogok voltunk, és vagyunk is a mai napig. Bár szokta emlegetni, hogy nem gondolta, hogy így tudja meg, apuka lesz, de hál istennek eddig ez a legnagyobb gondunk. :-D

Eddig tökéletes a várandósságom, az első két hétben volt enyhe hányingerem, görcsölt a hasam, de kb. ennyi. Azóta az ég világon semmi problémám nem volt, imádok kismama lenni. Ha nem nőne a pocakom, és nem rugdosna a mi kicsikénk, fel sem tűnne, hogy babát várok.

Remélem valamennyire tudtam segíteni, és bocs, ha hosszú lett.

21 hkm

2013. nov. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi nektek is! főleg az utolsónak, amiért ilyen szép részletesen leírta! :)
2013. nov. 7. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!