Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetesen izlandi zuzmó...

33 hetesen izlandi zuzmó gyerek szirupot fullasztó, száraz, véget nem érő köhögésre szedhetek?

Figyelt kérdés

A kislanyom is köhög, vettem neki. Rá van írva, hogy felnőttek is szedhetik.

És terhesek?

Dm márkás a szirup.


2013. nov. 6. 14:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is 33. hetes vagyok. Két hete fulladok a köhögéstől éjjel-nappal. Már a hasam is teljesen kikészült. Ma vettem meg ugyanezt a zuzmót. Végre találtam olyat, amit terhesen is lehet. Már két adag bent van és kis javulás mutatkozik.
2013. nov. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz, és ír valamit ami hat.
2013. nov. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
En is ma vettem, meg csak egyszer 10ml-t vettem be, mar nem birom ezt a köhögést, éjszaka ordítottam két fulladás között a páromnak, hogy hozzon vizet... Remélem akkkr ez segíteni fog!
2013. nov. 6. 14:19
 4/26 A kérdező kommentje:
Már viltam dokinál 3 hete, azt mondta hogy szedjek Stodalt, 2 üveg ment le, semmi! Azt mondta próbálkozzak természetes szerekkel.
2013. nov. 6. 14:21
 5/26 anonim ***** válasza:
48%
Ha ennyire durva a köhögés, akkor miért nem mész orvoshoz? Ő meg tudja mondani, hogy mit lehet ilyenkor szedni.
2013. nov. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Én is voltam orvosnál vele. Nőgyógyásznál és háziorvosnál is. Ők sem voltak okosabbak, mert terhesség alatt szinte semmit nem lehet szedni. Nagyon enyhe antibiotikumot kaptam, de azt is csak megelőzésképpen, nehogy tüdőgyulladás legyen belőle. Köhögésre semmi jobbat nem tudtak mondani.
2013. nov. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Most jelenleg ugatósan köhögök, néha felszakad, de inkább száraz, ingerlős. Fuuuh de unom már. Megvettem a cukorkát is, remélem már ez csodaszer lesz...
2013. nov. 6. 14:30
 8/26 anonim ***** válasza:
Első vagyok ismét. A természetes szereken én is túl vagyok már. Homeós bogyók, hagymatea, hagyma közepe kivájva cukorral levet ersztve elfogyasztva, hársfamézes tea, szinte már csak a hét féle macskaszőrt nem próbáltam elszívni pipában:DDD Semmi az ég világon nem segített. Ez a zuzmó a mai két adag után legalább már megszüntette az asztmás jellegű állandó befulladásom. Eddig egy mondatot nem tudtam befulladás nélkül elmondani. Úgy köhögök, mint valami kegyetlen tüdőbeteg asztmával meg legalább 30 évnyi láncdohányos múlttal:DDD Ilyen szarul még az életben nem voltam köhögéstől. Remélem szülésig elmúlik.
2013. nov. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
En is azt hittem, hogy antibiotikumot kapok, ugyanis már levegőt nem tudtam venni, annyira fájt a mellkasom... De nem adtak es azota is csak kínlódás van... Mar felek hogy megszülöm bármikor a babát... :(
2013. nov. 6. 14:32
 10/26 A kérdező kommentje:
Hát mintha magamat olvasnám, ez hihetetlen... :) totál leírtál mindent...
2013. nov. 6. 14:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!