Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dohányoztam terhesség alatt.6...

Dohányoztam terhesség alatt.6 hetes voltam, mikor megtudtam hogy terhes vagyok, azóta még egy slukkot sem szívtam. Ez ugye még nem volt későn?

Figyelt kérdés

2013. nov. 7. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nagyon korán abbahagytad, nem lesz semmi baja a picinek. Mellesleg gratulálok! Nagyon sok kismama képtelen a gyerekéért letenni a cigit!

Boldog babavárást!

2013. nov. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt későn, ne aggódj! :)

Semmi baj nem lesz. Gratulálok a babához! :)


(Én is 5 hetesen tettem le, akkor tudtam meg, h terhes vagyok. Semmi baj nem volt. )

2013. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is 6 hetesen tudtam meg h terhes vagyok, egyből letettem a cigit. És egészséges 21 hónaposom van :)
2013. nov. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen időben vagy, nem lesz semmi gond. :-) Boldog babavárást!
2013. nov. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont 6 hetes voltam mikor megtudtam és letettem a cigit. Egy slukkot sem szívtam. 2.5 éves lányom teljesen egészséges, nem lett kora szülött, sem kis súlyú.
2013. nov. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 fcsenike ***** válasza:
100%
Én 5 hetesen tudtam meg este. Aznap még elszívtam egy utolsó szálat és azzal vége, letettem! :) Ügyes vagy és nem késő egyáltalán.
2013. nov. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is pont 6 hetesen tettem le a cigit, mikor megláttam a pozitív tesztet, már nem gyújtottam rá, viszont előtte pont volt egy céges vacsora, ahol elég aktívan ettünk-ittunk (alkoholt) és cigiztünk. Akkor még nem is sejtettem, hogy várandós vagyok, mert a menzesz előtt voltam. Szerencsére semmi baj nem lett belőle. Az egész terhességet és szoptatást kibírtam, hogy ne cigizzek, viszont utána visszaszoktam.

Gratulálok a kisbabádhoz, és a kitartásodhoz is, hogy nem gyujtottál rá!

2013. nov. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 hetesen tettem le a cigit,makk egészséges a kisfiam! :)
2013. nov. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!