Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden menstruáció ami terhess...

Minden menstruáció ami terhesség alatt történik (akárkiről van szó), ugyanolyan barna színű, kevés és csak 2-3 nap? (minden lent)

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert vannak olyanok gondolom, (de javítsatok ki, ha rosszul mondom) a nő csak 2 hónap után jön rá, hogy már 8 hetes terhes. És az ilyenek miért csak 1,5-2 hónap után tudják meg, hogy terhesek? Náluk nem marad el a menstruáció, vagy nem barnás színű stb, vagy csak nem tudják, hogy terhesen hogy menstruálnak a nők? Nem vesznek észre olyan dolgokat, ami miatt sokkal hamarabb csinálnának tesztet/mennének orvoshoz?


Azért kérdem, mert ugye ha véletlen becsúszik egy nem kívánt terhesség, abortuszt az első 12 hétben lehet csinálni.. És ha valaki kicsúszott az időből, mert későn jött rá, hogy terhes az miért van? Nem figyelt, vagy tényleg vannak tünetek nélküli terhességek?


2013. nov. 7. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a 8. héten még volt vérzésem, de sem a mennyiségét sem a színét nem lehet összehasonlítani a normál menstruációval.

Még a negyedik héten elhiszem, hogy nem foglalkozik vele az ember egy sokkal rövidebb és enyhébb menstruációval, de a 8. héten már nem lehet nem észre venni.

2013. nov. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, ha esetleg van mensi, ami nagy valószínűséggel nem ugyanolyan, mint alapesetben. De van egy csomó más tünet, ami jelzi a terhességet. Én az elsővel vagyok várandós, de már a mensi elmaradása előtt tudtam, hogy van ott valami. Ha figyeled és ismered a tested, akkor egy terhességet nem lehet nem észre venni két hónapig!!!
2013. nov. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!