Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhesvitaminban nincs...

Melyik terhesvitaminban nincs A és E vitamin? Ezek közül melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

6-7 hetes babó növekszik a pocimban. A nőgyógyászom azt mondta, ha akarok vitamint, szedek, ha nem-nem, viszont arra ügyeljek, hogy olyat szedjek, amiben nincs A és E vitamin. Törekszem arra, hogy mindennap egyek tejterméket, kis zöldséget, gyümölcsöt, de mértékkel szeretnék valami vitamint is.

Köszönöm szépen a válaszokat.

(ps: visszaolvastam, sok olyan kérdés volt, hogy melyik a legjobb, de ebből a szempontból (A és E vitamin) nem találtam :(


2008. júl. 9. 09:31
 1/5 A kérdező kommentje:

Megneztem neten az összes terhesvitamint, mindegyikben van A meg E vitamin (najó, nem mindben, de legtöbben).

Felhívtam a dokimat, azt mondta külön ne szedjek.

Ez esetben a kérdésemet módósítanám arra, hogy mivel repkedten a gravitonok, a maternak, meg az elevitek, hogy kinek mi a tapasztalata a Hipp Natallal. Köszönöm

2008. júl. 9. 09:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a Hip Natalt nem ismerem, nem szedtem, hanem a Centrum Maternát. Abban nincs A vitamin, pont azért, mert teratogén lehet, csak az elővitaminja, amiből majd annyi alakul át a szervezetben biztonságosan A vitaminná amennyire szükség van. Az E vitaminról nem tudok nyilatkozni, csak azt, hogy a materna úgy van összeállítva, hogy legoptimálisabb legyen az összetétele.
2008. júl. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én Hipp Natalt iszom! Nagyon meg vagyok elégedve vele!! Csupa természetes vitaminokat és ásványi anyagokat tartalmaz! Mióta iszom azóta nincs székrekedésem se.Most néztem meg az összetételét és van benne E-vitamin/ A nincs/.Én még ilyet amúgy sem hallottam hogy nem szabad szedni ilyen vitaminokat!! Mindegy én a Hipp Natalt csak ajánlani tudom! Gyógyszertárban meg lehet rendelni. Amúgy megtudod nézni a www.hipp.hu oldalán. Minden jót! 22 hetes kismama
2008. júl. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a 4-5. hét óta szedem az elevitet de nekem a doki kifejezetten javasolta is, bár sok gyümölcsöt és zöldséget eszek. Még nem hallottam, hogy az A és E vitamin káros lenne, de ami a lényeg az a vas és a folsav.

Mindenesetre rákérdezek a dokinál, ha legközelebb megyek...


Boldog babavárást:)

18 hetes kismami

2008. júl. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a valaszokat. hipp natallal kezdek szerintem, aztan ha nem jo, atterek masra, bar csak jot hallottam még rola :D
2008. júl. 11. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!