Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a legjobb terhes...

Melyik a legjobb terhes vitamin? 5 hetes vagyok most fogom elkezdeni szedni. melyik mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 24. 18:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Sok genetikus szerint Elevit a legjobb,de nem épp ez a legolcsobb.Én is ezt szedem,nálam bevállt!14 hetes kismami
2008. ápr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a Gravidát szedem, 30 db-os 2000 ft körül van. Mindenkinek más jön be, ha az egyiket nem bírod szedni, ki kell egy másikat próbálni.

Gratulálok, boldog babavárást! 36 hetes kismami

2008. ápr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

Én is Elevitet szedek,a harmadik babámat várom,és semmi gondom nem volt vele,ill annyi,hogy nem tudok aludni ha este veszem be,de ezt nem nehéz megoldani.

De széles a skála,lehet válogatni.Biztosan mindegyik jó,hiszen kismamáknak vannak direkt kifejlesztve.Azért nem árt valamit szedni,főleg ebben a téli vitaminhiányos időszakban.

De én a tervezett terhesség előtt álltam neki a szedésnek mindig,és így is javasolják,mert az esetleges hiányokból következő rendellenességeket csak így tudja kivédeni,ha előre feltölti a szervezetet,még a fogantatás előtt.


Boldog babavárást.

2008. ápr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Én az elsőnél elevitet szedtem,de nem bírtam.Most a 2.babónál a centrum maternát szedem..A kettő nagyjából egy árban van..Mikor a 2.babóval terhes lettem,kérdeztem a dokimat,hogy akkor szedjem ujra az elevitet?Akkor mondta hogy szerinte az elevit csak felpumpálja a babákat,ezért szedjem inkább a maternát...Nekem bevállt.
2008. ápr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Szia! Én is 5 hetes terhes vok, dokihoz 2 hét múlva megyek, addig nem szedek be semmit, kikérem inkább az ő véleményét a dologról. Gratula neked is! :-)))))))))
2008. ápr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

És miért nem a teherbeesésed előtt kérted ki a doki véleményét???

Eső után köpönyeg,aztán szidod a vitamint,hogy nem jó???!!!

2008. ápr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó válaszolónak: "eső után köpönyeg"??? Ez milyen stílus? Képzeld én semilyen vitamint nem szedek és minden rendbenvan a babával, és velem is. Egyáltalán nem muszály vitamintszedni, szerintem ez csak ilyen generációs ártalom. Régen is egészséges babák születtek vitaminok nélkül. Nem válaszoltam volna erre a kérdésre, de az előttem szóló nagyon megbotránkoztatott.
2008. ápr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
szerintem sem kötelező mindenkinek vitamint szedni! ez afféle hóbort, divat manapság.
2008. ápr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
Szia! Egyetértek az előttem szólóval,mi alighogy megbeszéltük össze is jött a baba, így nem is tudtam volna előtte szedni.Egyébként sem tudok tablettát szedni mert rosszul vagyok tőle, az orvosom is azt mondta hogy ha nem akarom nem kell, egyek sok gyümölcsöt-zöldséget.Közben rátaláltunk a Hipp natal gyümölcskoncentrátumra, kifejezetten kismamáknak, szerintem jobb mint a tabletta, természetesebb, és benne van minden. 17 hetes egészséges baba anyukája
2008. ápr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
én sem szedek vitamint, helyette aloe vera berry nektárt iszom naponta fél decit
2008. ápr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!