Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismamák hogy vagytok...

38 hetes kismamák hogy vagytok? Izgultok már?

Figyelt kérdés
Minden érdekel írjatok
2013. nov. 8. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell túlspilázni!
2013. nov. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen.

Nagy a hasam,leszakad a derekam. Sehogy nem tudok aludni.

3 éves kisfiam,és 5 éves kislányom kivisz az észből. Itthon vannak,mert betegek,de az energiájuk nem csökkent. A panelba fel-alá rollereznek,leborogatnak mindent,egy percre nem ülnek meg. Én dobozolok,mert költözünk,de a gyerekek erre sincsenek tekintettel. Férjem éjt-napallá téve dolgozik,eközben rohangál a festékért,én intézem a bútorokat.

Kisfiamat szerintem még Debrecenbe szülöm meg,azaz itthon.

Későn kezdtünk el készülni a költözésre. Gondolkodtam már,hogy a gyerekeket felküldetem Pestre rokonokhoz,addig míg mi is odaköltözünk.

Jövőhét péntekre vagyok kiírva,de szerintem maradunk még Debrecenbe. Szerintem itt szülök,de holnap a gyerekek mennek Pestre,szüleimhez nyaraldába. Én még itthon megszülök,+ kórház+ itthon leszünk még pár napig. Addig a férjem intézi a dolgokat. Felszállítatja minden cuccunkat Pestre,én addig a babával foglalkozom. 24.-én,vasárnap mi is a babával felutazunk. Magunkhoz vesszük a gyerekeket,és folytatjuk az életünket . Új autó,új város,új,nagyobb lakás,új élet...... Várom már,hogy túl legyünk ezen a procedúrán...

39 hkm

(Remélem nem baj,hogy írtam.)

2013. nov. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Dehogy baj,akkor nálatok tényleg nem egyszerű de kitartás,aztán tényleg vár rátok az új élet.Én nehezen bírom a 2 évesem mellett egy kis energia bomba :-))Az alvással is vannak gondok,néha már hull vagyok,de én már most érzem h hiányozni,fog a pocakosság.A szüléstől kissé tartok,remélem minden rendben lesz:-)
2013. nov. 8. 18:36
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves első inkább ne is írtál volna ,értelmetlen volt....
2013. nov. 8. 18:37
 5/10 fcsenike ***** válasza:
Szia! Én 38+5 hkm vagyok és teljesen jól érzem magam, azt leszámítva, hogy nehéz a hasam, nehezen mozgok (cipőfelvétel, ágyból felkelés, hajolás..stb) és néha keményedek. Néha sűrűbben. De aztán elmúlik. A doki tegnap mondta, hogy teljesen zárt vagyok. Csak várakozok és várakozok. Nagyon rossz :) Te hogy vagy?
2013. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok! holnap leszek kereken 38hetes:) nekem az éjjelek a szörnyűk, én már sehogy se bírok feküdni, van hogy csak ülök az ágy szélén a sötétben majd egy idő után jobban leszek.Nekem ma volt az első napom, hogy az átlagosnál többet keményedtem, tegnap este voltak elég jó jósló fájásaim is... Progis császáros leszek, így legkésőbb jövő szombaton megműt a dokim-legalább is eddig ezt mondta-. Lányommal annak idején durva dolgok voltak a végén, igaz ott a 36héten azonnali császár volt,ezért nem engedi a sima szülést...

Jók legyetek, kitartást nekünk:))

2013. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40+2 hetes vagyok, en mar csak megadoan turok:-D:-D:-D a 2,5 eves lanyom az idegeimen tancol...szerdan voltam dokinal, akkor bo egy ujjnyira voltam nyitva esmeg ra is segitett..azt mondta, csut, vagy pentek meg lesz a baba..de hol van mar?:-D
2013. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Látom elég hasonlóan érezzük magunkat:-)És többeknél nem első baba:-)Kislányt vagy kisfiút vártok?Pontosan mikorra agytok kiírva?Hol fogtok szülni?
2013. nov. 9. 08:45
 9/10 fcsenike ***** válasza:
5-ös vagyok. Kislányunk lesz és november 17-re vagyok kiírva. A Honvédkórházban fogok szülni.
2013. nov. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó nagy hasam van és pár napja eléggé gyakran keményedik. A hasam alja pedig időnként görcsöl ahogy a derekamba is egyre erősebb élesebb fájdalmat érzek. Ami szépen kisugárzik a combomba. De egyébként remekül vagyok és nem izgulok. Na jó az utolsó két mondat nem igaz.
2013. nov. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!