Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan állítsam le a húgomat,...

Hogyan állítsam le a húgomat, hogy ne tegye ezt?

Figyelt kérdés

Terhes lett, 23 éves.

Volt már neki 1 abortusza, akkor kapott Ergam cseppet.

Most külön mentek a párjával, és nem akarja a babát.

Elkezdte az Ergam cseppet szedni, hogy vetéljen el.

Tudom, hogy undorító gusztustalan dolog, most nem is ez érdekel, szóval tudom, hogy hülye, ezért is kérdezem, hogy mit tehetnék.

Elhatározta, hogy elvetél, és akkor nem fáj neki lelkileg annyira, meg hogy úgy sem veszik észre, mert a vérvételen nem ezt figyelik.


Ellopni nem tudom tőle, mert hordja magával, és délben vette be először, most este akarja másodszor.

Nem akarom, hogy a hülyesége miatt kárt tegyen magában, vagy hogy börtönbe kerüljön, ha kitudódik.

Tanácsot kérnék, hogy hogy hassak rá, hogy ne tegye ezt.

Babakelengye minden meglenne, mert nekem már van 2 gyerekem, 5 és 3 évesek.


Köszönöm a válaszokat.


2009. nov. 16. 18:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%

talán még nagyobb kárt tesz magában is... mennyi idős is a magzat? márpedig ha tényleg a pénzen van a hangsúly, muszáj lesz nektek támogatni, bár írtad, h makacskodik.

nemtudom, h a volt párja nemtudna-e esetleg beszélni vele? vagy már eltűnt a képből a srác? esetleg ezért is ilyen dühös a húgod?

2009. nov. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
96%
Mondd meg neki hogy ha az csak az Ergam cseppek elég lenne ahoz hogy valaki elvetéljen ,akkor nem lenne szükség a bonyolult,kockázatos abortuszokra...Mondd meg hogy nem fog elmenni a baba,de az előfordulhat hogy kicsúszik a 12-hétből,a baba megmarad,neki meg kell szülnie,és akkor sokkal rosszabb lesz egy súlyosan beteg gyerekkel.Vagy legalább vedd rá hogy adja örökbe,vagy bármi jobb ettől.Szüleitek tudják?Mert ha nem én nekik is elmondanám a helyedben.És igaza volt az egyik válaszolónak,ha kell erővel vedd el tőle,és vágd földhöz azt a sz@rt.
2009. nov. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
95%
A húgodnak nincs sok sütnie valója,meg ráadásul undorító is az amit csinál!Ha nem kell ,menjen azt vetesse el,van neki családja,aki támogassa,mit kínozza szegény kisbabát?:(Mutasd meg neki,hogy itt miket válaszoltak neked,hátha felébred benne a lelkiismerete,arról nem is beszélve ,hogy 23 évesen több eszének kellene lennie!Elképesztő,hogy ilyen nők gond nélkül terhesek lesznek,míg akinek tényleg kéne,egyáltalán nem sikerül,vagy évekig kell várniuk!Szőrnyű ez az egész,hogy milyen emberek vannak?
2009. nov. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
96%

Hihetetlen emberek vannak! Meg van a csávó akkor jöhet a gyerek, ha nincs akkor el vele. Ne haragudj az őszinteségemért, tudom, hogy ez neked is rossz lehet.

Én megkérdezném tőle, hogy ha már meglenne a baba akkor most nem kellene mert elhagyta az apja?

2009. nov. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

szüleink már nem élnek.


már görcsölget, nem tudom mi lesz.

nem találom azt a szarságot. most vagy megitta az összeset, vagy nem tudom.

nem tudok vele mit kezdeni, majd kiderül mi lesz, most már nem is próbálkozok.

ha elfogadja a pénzt, akkor adok neki, a továbbiakban nem tudok vele mit kezdeni.


Köszönöm mindenkinek a válaszát.

2009. nov. 18. 15:23
 16/20 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagytok? Történt valami,hogy írtad görcsölget?
2009. nov. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
szia semmi, a görcsök abbamaradtak, és csak tehetetlenül nézem, hogy mi lesz a következő lépés.
2009. nov. 19. 14:16
 18/20 anonim ***** válasza:
Szia! Légyszives írj, hogy mi van a hugoddal és a babájával!
2009. nov. 22. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szia!Mi lett a történet vége!Sikerült valahogy észhez téríteni a húgodat?

Írj kérlek!

2010. márc. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

sziasztok köszi az érdeklődést.

elvetette végül a babát.

nagyon sajnálom, de talán jobb is igy.

2010. márc. 28. 00:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!