Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győri, Győr környéki kismamák,...

Győri, Győr környéki kismamák, ki az orvosotok?

Figyelt kérdés
Esetleg részt vesztek friss fórumozásban? Mindenhol csak évekkel ezelőtti fórumokat találtam. Van itt győri kismama?
2013. nov. 9. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyerekorvost keresel?
2013. nov. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem nőgyógyászt, szülészt kérdez... Én környékbeli vagyok, de Mosonmagyaróváron fogok szülni. Hány hetes vagy?
2013. nov. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szülész-nőgyógyászok után érdeklődöm. 6 hetes terhes vagyok.
2013. nov. 9. 15:46
 4/4 anonim válasza:
Nekem anno, mikor Győrben laktam, a Papp Gábor volt a dokim nagyon sokáig, és most sokszor eszembe jut, bárcsak Ő lenne a dokim. Itt Móváron sajna nincs fogadott orvos, az ügyeletesnél szülsz, Győrben nem tudom van-e. A terhesgondozásra fel lehet fogadni. Én már 34 hetes vagyok, eddig nem érdekelt, hogy nem lehet itt fogadott doki, de ahogy közeleg az idő, egyre jobban érzem, hogy könnyebbség lenne, ha olyan vezetné a szülést, akit "ismerek".
2013. nov. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!