Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! A Ti fogadott...

Kismamák! A Ti fogadott orvosotok mindig elérhető?

Figyelt kérdés
Vagy én túl sokat várnék azzal,hogy este 8-kor is el tudjam érni? Vagy esetleg hétvégén? Nem kevés pénzt hagyok neki ott havonta,de ezek szerint azt csak azért a 10 percért,amit akkor ott töltök!?
2013. aug. 30. 09:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Orvosa válogatja, szerintem. Én akármikor hívhatom az enyém, még a személyes mobilja is megvan. Eddig egyszer volt rá szükségem, hogy hívjam, vezetékesen kerestem, 10mp alatt már vonalban is volt, és azonnal segített. Elég volt mondanom a nevem és azonnal tudta ki vagyok, hol tartunk, milyen előzményeim vannak, nem kellett ismételnem semmit sem. Soha az életben nem is cserélném le ezt az orvost, nagyon hiteles szakember és nagyon szimpatikus magánemberként is.
2013. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem sajnos,de ez érthető!Ha éppen műt vagy vizsgál valakit akkor nem tudja felvenni,de írok neki sms t és akkor mindig vissza hív!
2013. aug. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nálunk az asszisztense mindig elérhető, és ha gáz lenne (eddig még nem volt), akkor tud szólni a dokinak (nyilván ha épp nincs mondjuk külföldön). Az asszisztens is tud a legtöbb esetben segíteni, ha mást nem, azt elmondja, hogy mennyire jó/rossz pl. egy eredmény, vagy hogy menjek be ide és ide a kórházba (ami 10 percre van tőlünk). Nekem most épp szabin van a dokim még vagy 3 hétig, közben rossz lett a terheléses cukrom, és nem akartam 2 hónapot várni a következő vizsgálatig, úgyhogy elmentem egy másik nődokihoz. Nem volt belőle gond. Ugyanakkor úgy gondolom némi szusszanás a dokinak is jár, én rendben vagyok azzal, hogy az asszisztense mindig elérhető, mindig segít, és amúgy is egy tündér.
2013. aug. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is úgy van, hogy az asszisztens veszi fel a telefonját, és ha kell, szól az orvosnak. Szerintem rendben van ez így.


Este 8-kor vagy hétvégén csak végveszély esetén hívnám, mert ő is ember, egy családapa. Kisebb dolgokkal, kérdésekkel meg lehet várni a havi vizsgálatot, vagy fordulhatok a védőnőhöz. Az asszisztenst két terhesség közül egyszer hívtam csak fel, segített is.

2013. aug. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Első, megkérdezhetem, hogy kihez jársz?
2013. aug. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Mindig és kivétel mélkül hívhatom, bármilyen kérdéssel. Maximálisan megbízok benne! Sajnos csak 21 héttől járok hozzá, addig találkoztam 2 pocsékkal.

Szerintem, azért járt magánrendelésre hogy több odafigyelést kapj, illetve más ellátásban részesülj. (Sajna ez így van:( )


Ha budapesti vagy, minden elismeréssel ajánlom neked őt!

A nagynéném is nála szült 5 évvel ezelőtt.

Dr.Nyulasi Gábor- Szemt Imrében van.


A lényeg, ha van egy dokid, bízt benne és tudd, hogy bárimkor számíthatsz rá!


36hkm

2013. aug. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen én is úgy gondolom,hogy csak akkor hívom hétvégén vagy este 8-kor,ha baj van! De,mivel magas vérnyomásos vagyok és a gyógyszerek ellenére is 169/98 volt a vérnyomásom eset 8-kor(ami ugye toxemia is lehet) gondoltam,hogy felhívom,hogy mit csináljak,mert vidéken voltam! De,már ki is volt kapcsolva! Persze azt megértem,hogy,ha vizsgál nem tudja fölvenni,csak azt nem,hogy este 8-kor már ki van kapcsolva! Bementem az kórházba az ügyeletre,ahol majd szülni fogok és hát ott is azt mondták,hogy elég felelőtlenség ez a dokitól! És ezt egy másik orvos mondta! Nem arról van szó,hogy nem bízok benne,csak nem elérhető szerintem még emberi időben! Az asszisztens én is mindig el tudom érni,de Ő még sem orvos és pl. akkor sem tudott mit tanácsolni mikor volt ez a magas vérnyomásom! De,azt sem tetet meg,hogy szólt volna ő a dokimnak!
2013. aug. 30. 10:26
 8/14 anonim ***** válasza:

Bármikor elérem/elérhetem. Ha valamiért nem tudja felvenni, mindig gyorsan visszahív.


Egyébként szó szerint írhattam volna ugyanazt, mint az első válaszoló.

2013. aug. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szinte mindig elérhető igen. Amikor a nagylányunk született este hivtuk 6körül hogy rendeződnek a fájások. S hivjuk ha már 3-5 perces. Hajnali 3kor ébredtem hogy helyzet van. S 4kor mentőből hivtuk hogy megyünk a kórházba. Mondta hogy akkor 6ra bejön ő is. Ő is az Imrében van/volt már csak.(Faludi Pál.) Maximálisan megbizok benne. Amikor meg kimaradt a mensesem(szoptatás alatt) akkor hivtam épp a balatonon volt,mondta hogy csináljak tesztet és jelentkezzek utána. S még ő hivott másnap hogy mi lett a teszt eredménye:) Mondta akkor szeretettel vár 1 hét mulva.Ha hazajön a pihenésből. Bármikor bármi baj van hívhatom... Múltkor is görcsölt a hasam(azt hittem a 2 héttel előtte feltett spiráltól) felhívtam és megnyugtatott hogy nem az,de mondta hogy kakiljak egyet és ha nem múlik menjek el hozzá a napokban. 2 gyerekem született nála, s én is nála érkeztem meg erre a világra.
2013. aug. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az enyém is sajnos kikapcsolja vagy egyszerűen nem veszi fel a telefonját ha nincs kedve. Csak munka időben tudom elérni. Utána maximum e-mailben. Pedig rengeteg pénzt kap tőlünk ! Nem csak a magánrendelésen hanem va kórházban is. Sajnos nagyon problémás a terhességem és ezért rossz hogy nem tudom elérni bármikor. A szulesem is többször beindult már idő előtt sokat feküdtem bent és ott is magamra hagyott. Hahhívtam egyszerűen nem vette fel a telefont! !!
2013. aug. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!