Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges az, hogy a baba...

Lehetséges az, hogy a baba már érezhetően mocorog?

Figyelt kérdés
Az első babámat várom,és most vagyok 12 hetes. Sokszor olvastam, hogy aki az első babáját várja, nehezen és sokára veszi észre ha már mocorog. Olyan mintha csak "bélmozgás" lenne, viszont ez nem teljesen olyan. De lehet, hogy csak nagyon szeretném már érezni, és azért "érzem"?

2013. nov. 9. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem, ekkor még nem a babát érzed valószínűleg.
2013. nov. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az még nem a baba. Kell min 2-3 hét még. És még akkor is korai lesz, ha érzed.
2013. nov. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12 hetesen még pici a baba,még 1 hónap kell ,hogy érezd 20.hétő vagy 24. hétől érzed majd
2013. nov. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az elsővel 19-hetesen jöttem rá,hogy ő az,most 14 hetes vagyok és mult szerda óta érzem a picit ez nem egy bélmozgás szerű érzés hanem remegő kis pici részen kis csíkban,kérdeztem is védőnőmet lehet,hogy a picit érzem mert ugyan olyan érzés mint a lányommal volt és azt mondta igen mert 2. már,-tudom milyen + nagyon vékony vagyok.ja és én uh szerint vagyok 14-hetes.
2013. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!